Reklama
Reklama

Najpierw plotki o kryzysie, a teraz to. Cezary Żak publikuje wymowne zdjęcie z żoną

Plotki o trudnościach w małżeństwie Cezarego i Katarzyny Żaków swego czasu mocno zaniepokoiły fanów aktorskiej pary. Artyści często opowiadali w wywiadach o sprzeczkach i awanturach, które negatywnie wpływają na ich długoletnią relację. Niedawno w sieci pojawiło się zdjęcie, które powinno uspokoić wielbicieli gwiazdora "Miodowych lat" i jego wybranki.

Cezary i Katarzyna Żak są razem od kilkudziesięciu lat

Cezary Żak i jego żona Katarzyna uchodzą dziś za jedną z najbardziej zgodnych i dobranych par w polskich show-biznesie. Małżeństwo może pochwalić się także imponującym stażem - gwiazdy teatru i telewizji są ze sobą już niemal czterdzieści lat! Połączyło ich nie tylko uczucie, ale także wspólny pasja - gwiazdor "Miodowych lat" i słynna aktorka warszawskiego Teatru Rampa bardzo często występują razem na scenie i planach filmowych.

Reklama

Jakiś czas temu w mediach pojawiły się plotki na temat kryzysu w ich związku. Wyszło na jaw, że partnerom nie zawsze udaje się uniknąć kłótni, a domowy spokój zaburzają sporadyczne sprzeczki.

"Nie ma związków idealnych. Były awantury, te w ważnej sprawie i te z byle powodu - i wciąż się zdarzają. To normalne. Siła naszego związku polega na tym, że przyjaźnimy się ze sobą. I chociaż już tyle lat jesteśmy razem, nie nudzimy się w swoim towarzystwie" - mówiła ekranowa Alina Krawczyk w rozmowie z magazynem "Naj".

"Były kolce i róże, i mielizny. Na szczęście potrafiliśmy ze sobą rozmawiać i zawsze wychodziliśmy na prostą" - dodał Cezary Żak.

Zdarzało się jednak, że para brała pod uwagę rozwód.

"Zdawało mi się nawet, że moje uczucie do niego całkowicie się wypaliło" - powiedziała dziennikarzom "Dobrego Tygodnia" popularna aktorka.

Cezary Żak publikuje zdjęcia z żoną

Choć wielu fanów z niepokojem czytało kolejne informacje na temat trudności w relacji popularnych aktorów, szybko okazało się, że wieloletni małżonkowie okres kłótni mają już za sobą.

Obawy wielbicieli rozwiała jedna z fotografii, którą gwiazdor "Miodowych Lat" opublikował niedawno w mediach społecznościowych. Okazało się, że artysta wybrał się na zasłużony urlop, na który zabrał także swoją wybrankę.

Para odpoczywała w słonecznej Tajlandii i korzystała z uroków okolicy. Aktorzy nie zdecydowali się na beztroskie leniuchowanie - intensywnie oddawali się aktywnościom, na które zimą w naszym kraju nie można sobie pozwolić.

Czas minął im na zwiedzaniu, pływaniu łódką i poznawaniu tamtejszej kuchni.

"Akumulatory naładowane, a teraz do roboty"- napisał na Instagramie serialowy Karol Krawczyk. Wygląda na to, że wyjazd małżonków można uznać za wyjątkowo udany, a plotki o rozpadzie związku włożyć między bajki.

Zobacz też:

Katarzyna Żak i Cezary Żak mieli na początku wiele problemów. Gwiazdor "Miodowych lat" nie spodobał się jej rodzicom

Cezary Żak wyznał, jaka zmiana zaszła w jego żonie, Katarzynie

"Miodowe lata" mają szansę na wielki powrót. Artur Barciś stawia jeden warunek

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Żak | Katarzyna Żak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy