Reklama
Reklama

Najpierw Marcin Wrona po cichu rozwiódł się z żoną, a teraz takie wieści o młodszej partnerce

W życiu znanego korespondenta Faktów TVN w USA, Marcina Wrony zaszły ostatnio spore zmiany. Dziennikarz po cichu rozwiódł się ze swoją żoną i od paru lat układa sobie życie za oceanem z nową, młodszą partnerką. To jednak nie wszystko. Wrona ma za sobą także pewne perypetie zdrowotne.

Marcin Wrona to znany i bardzo ceniony dziennikarz. Uznanie i popularność zdobył przede wszystkim jako wieloletni korespondent Faktów TVN w Stanach Zjednoczonych. Do tej pory niewiele mówiło się o życiu prywatnym dziennikarza, teraz wyszło na jaw, że na tym polu wiele się dzieje. Był rozwód, nowa miłość i problemy zdrowotne.

Marcin Wrona po cichu rozwiódł się z żoną

Jak informuje portal Shownews, powołując się na tajemniczego informatora. Marcin Wrona kilka lata temu rozwiódł się ze swoją żoną, Aleksandrą i zaczął układać sobie życie na nowo u boku nowej kobiety. 

Reklama

Marcin i Aleksandra doczekali się dwójki dzieci: dwudziestoletniej córki Mai oraz szesnastoletniego syna Jana, który urodził się już w USA. 

Marcin Wrona jest zakochany. Kim jest nowa partnerka dziennikarza TVN?

Kim jest nowa miłość korespondenta TVN? Jak wyznał portalowi Shownews znajomy dziennikarza, od prawie dwóch lat Marcin Wrona jest związany z młodszą o dziewięć lat Polką, Joanną, mieszkającą w Pensylwanii. Para poznała się przez wspólnego znajomego. Partnerka dziennikarza z zawodu jest inżynierem biomedycznym w dużej, amerykańskiej korporacji.

To jednak nie koniec perturbacji w życiu dziennikarza "Faktów". W piątek Wrona przeszedł operację łękotki. Kontuzji doznał na zajęciach fitness.

"Mam za sobą błędne diagnozy lekarzy w USA. Dopiero fizjoterapeuta oraz lekarz w Krakowie powiedzieli mi, co się naprawdę z moją nogą dzieje. Operację miałem w USA, bo w Polsce zabrakło mi czasu" - powiedział Wrona w rozmowie z Shownews. 

Zobacz też:

Ogórek chciała zabłysnąć, ale coś poszło bardzo nie tak. Odpowiedź internautki miażdży gwiazdę TVP

Kazimierz Marcinkiewicz zachwyca się nową ukochaną. "Napatrzyć się nie mogę"

Dariusz dopiero co wziął ślub, a tu takie wieści. Cieszą go zalecenia lekarza

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Marcin Wrona | TVN SA | Fakty
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy