Reklama
Reklama

Kazimierz Marcinkiewicz zachwyca się nową ukochaną. "Napatrzyć się nie mogę"

Kazimierz Marcinkiewicz w swoich mediach społecznościowych podzielił się jakiś czas temu zdjęciami pięknej i tajemniczej brunetki. Do fotografii dodawał emotki serduszek oraz poinformował, że jest zakochany. Niedawno znowu przypomniał o swoim związku z niejaką Martyną.

Kazimierz Marcinkiewicz szczęśliwie zakochany

W lipcu tego roku gruchnęła wiadomość, że Kazimierz Marcinkiewicz po wielu latach miłosnych problemów, w końcu znalazł tę jedyną. Tajemnicza brunetka bardzo szybko zawróciła w głowie 63-latka. Wszystko nawet wskazywało, że zakochani planują się pobrać. Parę miesięcy temu na InstaStories mężczyzny pojawił się nawet wymowny wpis, który poniekąd informował na ten temat.

Niedawno nowa ukochana Marcinkiewicza postanowiła pochwalić się piękną stylizacją. Polityk nie mógł nie skomentować dodanej przez nią fotografii.

Reklama

Zobacz też: Cudowne informacje z domu Marcinkiewicza. Spływają gratulacje dla niego i partnerki

Kazimierz Marcinkiewicz zakochany po uszy komentuje zdjęcie nowej partnerki

Kazimierz Marcinkiewicz bardzo chętnie dzieli się w sieci uczuciami do swojej partnerki. Nowa sympatia polityka cieszy się ogromną popularnością wśród jego fanów.

"Dziękujemy z Kazimierzem za fajne życzenia. Jesteście fantastyczni, jest nam niewyobrażalnie miło. Również pozdrawiamy i życzymy wspaniałej soboty" - napisała w sieci Martyna.

Na fotografii Martyna miała na sobie granatową sukienkę, rajstopy oraz mokasyny. Marcinkiewiczowi najwyraźniej bardzo podobał się strój ukochanej, ponieważ w sekcji komentarzy szybko wyraził swoją aprobatę.

"Jejku, jak Martynka piękna. Napatrzyć się nie mogę" - napisał polityk.

Kazimierz Marcinkiewicz opowiedział o nowym związku

Kazimierz Marcinkiewicz w najnowszej rozmowie z Plotkiem wyjawił, że jemu oraz nowej partnerce zależy na prywatności. Wyznał też, dlaczego nie publikuje z ukochaną wspólnych zdjęć.

"Kolorowe pisma żyją zdjęciami, a nie informacjami, no i nami nie możecie żyć za bardzo, bo my nie wstawiamy wspólnych zdjęć. A jak nie ma wspólnych zdjęć, to nie ma jak opisać tego, co się dzieje. Będziemy tak postępowali cały czas, bo my chcemy żyć ze sobą, bo nam jest ze sobą dobrze, a nie chcemy żyć celebryckim życiem" - powiedział.

Zobacz też:

SZOK! Wellman pilnie ukrywała syna, a tu gruchnęła taka wiadomość. Spływają gratulacje z całej Polski

Kazimierz Marcinkiewicz nie chce płacić alimentów Isabel. Odpowie za to przed sądem

Nie do wiary, jak teraz żyje Kazimierz Marcinkiewicz. "Mam kromkę chleba, czasem nawet z masłem"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kazimierz Marcinkiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy