Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

"Najmłodszy polski milioner", czyli Piotr Kaszubski znów przed sądem. Ma zakaz opuszczania kraju!

Piotr Kaszubki (30 l.) swego czasu był prawdziwą gwiazdą mediów. Chwalono go, że w wieku zaledwie 20 lat stał się milionerem na sprzedaży środków do wybielania zębów. Miał też własną klinikę medycy estetycznej. Jak się okazało, nie do końca bajka "od zera do milionera" była prawdziwa, środki bezpieczne, a biznes legalny. Co stanie się z Piotrem Kaszubskim?

Piotr Kaszubski, czyli "najmłodszy polski milioner" z zarzutami

Piotrem Kaszubskim zainteresowała się prokuratura w 2015 roku i oskarżyła go o ukrywanie kilkunastu milionów złotych w gotówce, a także niezapłacenie około 3,2 miliona złotych podatku. We wrześniu 2021 roku odbyła się pierwsza rozprawa sądowa. Dodatkowo zarzucono mu handel niezarejestrowanymi środkami do wybielania zębów. Żele i pasty miały podobno okazać się szkodliwe dla zdrowia.

Piotr Kaszubski - ucieczka z Polski

Po usłyszeniu zarzutów Piotr Kaszubski postanowił uciec z Polski. Przebywał w Wiedniu, gdzie został zatrzymany w 2016 roku na mocy europejskiego prawa zatrzymania. W 2021 prokuratura oskarżyła ponownie Piotra Kaszubskiego. Tym razem nie o środki wybielające, ale przestępstwo podatkoweMoże mu grozić nawet 10 lat więzienia.

W dniu wczorajszym (25 stycznia 2022) Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia i sędzia Marta Pilśnik rozpoznawała zażalenia "najmłodszego polskiego milionera" dotyczące zakazu wyjazdu z kraju. Zakaz został mu nałożony po jego zatrzymaniu w Wigilię w Wiedniu.. Piotr Kaszubski odwoływał się od zakazu i chce mieć możliwość wyjechania z Polski.

"Najmłodszy polski milioner" i problemy ze zdrowiem

Reklama

Piotr Kaszubski informował na początku stycznia 2022 roku, że ma poważne problemy zdrowotne. Napisał na swoim Instagramie, że wykryto u niego "nagłą głuchotę idiopatyczną", a u jego mamy nowotwór opon mózgowych. Wyznał, że z jego słuchem nie jest najlepiej, choć lekarze starają się go uratować. Jakiś czas później przekazał na Instagramie, że czuje się już lepiej.

Piotr Kaszubski  często wspomina o swojej niewinności, a także o tym, że sprzedawane przez niego produkty były bezpieczne dla życia i zdrowia, a także spełniały wymagania jakościowe.

Pamiętacie tę sprawę?

Zobacz też:

Premiera "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Bachleda-Curuś, Roznerski, Zakościelny, Skrzynecka

Roznerski przerywa milczenie! Pierwszy wywiad od rozstania z Kalską

Zakażenie po kichnięciu? "Nawet pięć minut po wyjściu z zainfekowanego pokoju"

Powrót do nauki zdalnej? Czarnek: decyzja w najbliższych godzinach

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Kaszubski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »
Nie, dziękuję. Wchodzę na Interię »