Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Najgłupsze wypowiedzi kandydatek na miss

Amerykański dziennik internetowy "The Huffington Post", zainspirowany opinią samozwańczej miss Beverly Hills, Lauren Ashley, na temat homoseksualizmu, opublikował listę najgłupszych wypowiedzi kandydatek na miss w historii. Uroda nie zawsze idzie w parze z mądrością...

Listę otwiera źródło artykułu, czyli Lauren Ashley, która uważa, że "jeśli Bóg mówi, że uprawianie seksu z osobą tej samej płci prowadzi do śmierci, tak na pewno się dzieje. On wie o życiu znacznie więcej niż my" - mówi.

Reklama

Tuż za nią plasuje się Lauren Caitlin Upton z Południowej Karoliny. Podczas konkursu na Miss Nastolatek Stanów Zjednoczonych zapytano ją, dlaczego tylu Amerykanów nie jest w stanie wskazać Stanów Zjednoczonych na mapie świata.

"Osobiście sądzę, że Amerykanie nie są w stanie tego zrobić, mmm, ponieważ nie mają map, mmm. Wierzę, że nasza edukacja, tak jak i w Południowej Afryce i, mmm, w Iraku i w innych podobnych miejscach... Wierzę, że oni powinni, mmm... Że nasz system szkolnictwa w Stanach, mmm, powinien pomóc Stanom, Południowej Afryce, Irakowi i krajom azjatyckim, żebyśmy byli w stanie zbudować lepszą przyszłość dla naszych dzieci" - odpowiedziała, starając się dodać wypowiedzi bardziej "uniwersalnego" charakteru.

Na pytanie o to, czy opieka zdrowotna powinna być wpisana w prawa każdego amerykańskiego obywatela, miss Arizony, Alicia-Minique Blanco, w ogóle nie odpowiedziała. W zamian wdała się w nic nie znaczący monolog o tym, że bez względu na polityczne przekonania należy umieć odróżniać dobro od zła.

W selekcji znajdziemy także wypowiedź kandydatki, która opowiada o Konfucjuszu - Chińczyku czy Japończyku, twórcy teorii konfuzji, czy wzruszającą tyradę o roli Pearl Harbor dla amerykańskiej historii.

Wniosek jest jeden: kandydatkom na miss nie powinno się zadawać żadnych pytań, chyba, że o to, jak dbają o urodę

PAP/pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »