Reklama
Reklama

Nagłe zmiany w "Jaka to melodia". Wiemy, co dalej z hitem TVP

Widzowie hitowego programu TVP "Jaka to melodia" przywykli do zmian, szczególnie wśród prowadzących. Jednak gdy z teleturnieju nagle zniknęła prawdziwa ulubienica publiczności, wywołało to wielkie poruszenie nie tylko wśród najwierniejszych fanów. Wiemy, co dalej z "Jaka to melodia". Czy TVP szykuje zmiany na dłużej?

TVP zdążyła już przyzwyczaić widzów programu "Jaka to melodia" do zmian. Największy szok wśród fanów wywołało odejście z programu wieloletniego prowadzącego show Roberta Janowskiego, który był żywą legendą hitu telewizji publicznej. Zastąpił go Norbi, a potem jego miejsce zajął Rafał Brzozowski, który w nieco odświeżonej formule prowadzi program do dziś.

Kolejne zmiany w "Jaka to melodia". Wielkie poruszenie wśród widzów

Ostatnio z "Jaka to melodia" zupełnie niespodziewanie zniknęła ulubienica publiczności. To wydarzenie po prostu musiało wywołać wielkie poruszenie wśród widzów TVP. 

Reklama

Ważnym elementem programu są muzyczne przerywniki - występy gwiazd, fragmenty piosenek wykonywane przez Super Band. W skład zespołu wchodzą pianista Piotr Matysik, saksofonista Hubert Sobiecki oraz wokalistka Aleksandra Radwan. I to właśnie zniknięcie Oli Radwan z programu bardzo zaniepokoiło fanów. Wokalistka nie pojawiła się w kilku odcinkach "Jaka to melodia". Zastąpił ją Jakub Magier - absolwent Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Widzowie TVP bardzo szybko zauważyli to zniknięcie i dali wyraz swojemu zaniepokojeniu w komentarzach: "Co się stało z Oleńką?', "Olunia wróć", "Gdzie jest Ola solistka?". 

Jednak w minioną sobotę Ola Radwan znów pojawiła się w studiu TVP, a widzowie mogli odetchnąć z ulgą. 

"Jaka to melodia" jest obecna na antenie TVP już od 26 lat. 

Zobacz też:

Janowski ratował kultowe "Jaka to melodia". TVP odpłaciło mu nagłym zwolnieniem. Wszystko odbyło się w atmosferze skandalu

Janowski znalazł się w wielkim dołku po rozstaniu z TVP. Nareszcie ujawnił, czy kiedykolwiek do nich wróci

Poważne przecieki zza kulis "Sylwestra Marzeń" TVP. To nie były plotki o polskich gwiazdach. Wszystko jasne

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Jaka to melodia | TVP | Rafał Brzozowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama