Reklama
Reklama

Nagle padły takie słowa Trojanowskiej o 92-letniej matce. "Moja mama nie życzy sobie..."

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki. Z tej okazji, podczas wywiadu, Izabela Trojanowska została zapytana o to, jaki prezent przygotowała dla swojej 92-letniej mamy. Wokalistka odpowiedziała wzruszającymi słowami. Jak się okazuje, jej mama ma zupełnie inne podejście do tego święta.

Izabela Trojanowska jest znaną wokalistką, jej utwór "Wszystko czego dziś chcę" potrafi zanucić chyba każdy. Dodatkowo pani Iza od lat spełnia się jako aktorka grając Monikę w telenoweli TVP "Klan".

Wzruszające słowa Trojanowskiej o matce

W związku ze zbliżającym się Dniem Matki tabloid "Fakt" postanowił zapytać Trojanowską, jaki prezent przygotowała dla swojej 92-letniej matki. Odpowiedź artystki może zaskoczyć wielu. 

"Moja mama nie życzy sobie prezentów. Już ma 92 lata, jest na diecie, ale życzy sobie naszego towarzystwa. Życzy sobie, żebyśmy spotykali się jak najczęściej. I cokolwiek jej nie przywiozę, to mówi, że niepotrzebnie. Więc to jest trudne, bo oczywiście, że mam prezent, ale zwykle musi być tak wymyślny, żeby nie zauważyła, że to prezent. Właściwie trzeba się nagimnastykować" - wyznała piosenkarka.

Reklama

Izabela Trojanowska opowiedziała także, że z reguły święto jej mamy jest obchodzone 22 kwietnia, w urodziny artystki. 

"Tak naprawdę to jest święto mojej mamy, bo to ona mnie urodziła i ciągle ze mną jest. Na szczęście. Jutro ją odwiedzę. Pojutrze są imieniny Zofii, więc pojadę do niej z naręczem bzu. Lecę do Düsseldorfu z córką i będziemy razem trzymać się za ręce i cieszyć sobą" - podsumowała Trojanowska. 

Trzeba przyznać, że słowa piosenkarki są piękne i mogą wywołać wzruszenie. To miłe, że rodzina jest dla niej tak ważna. 

Zobacz też:

Izabela Trojanowska wie, jak zatrzymać czas. Wymaga to wielu poświęceń…

Trojanowska rozstała się z mężem lata temu, ale nie myśli o rozwodzie. Ma konkretny powód

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Trojanowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy