Reklama
Reklama

Nagle ogłoszono nową prowadzącą Top Model. Wielkie zmiany w TVN

Wieści z TVN nadeszły niespodziewanie. Właśnie ogłoszono zmiany wśród prowadzących program Top Model. W formacie pojawi się nowa twarz. W jakiej roli wystapi i czy wygryzie Joannę Krupę? Mamy dla Was szczegóły roszad w TVN-ie.

Nowy sezon programu Top Model zbliża się wielkimi krokami. Poprzednią, już 12. edycję show wygrał Dominik Szymański, który w finale zmierzył się z Sofią Konecką. Przed nową edycją w TVN postanowiono dokonać zmian i nieco odświeżyć popularny program. Postawiono na zatrudnienie nowej współprowadzącej. 

Będzie nowa prowadząca Top Model. Wieści z TVN nadeszły niespodziewanie

Na Instagramowym profilu programu Top Model oficjalnie ogłoszono, że nową współprowadzącą zostanie finalistka poprzedniej edycji, czyli Sofia Konecka. Fani jej talentu są z pewnością zachwyceni, bowiem ponownie będą mogli oglądać celebrytkę na ekranie. W komentarzach spływają gratulacje. 

Reklama

"Uważam, że to bardzo dobry pomysł Sofii od początku była bardzo profesjonalna + jej charyzma jest cudowna idealnie wpasuje się w program"

"No i będzie moim powodem, dla którego będę to oglądać"

"Super pomysł"

Czytamy pod postem.

Czy to oznacza, że Konecka wygryzie Joannę Krupę? Nic z tych rzeczy. 

"Sofia Konecka dołączy do nadchodzącej edycji Top Model, gdzie wystąpi w roli współprowadzącej. Była uczestniczka będzie wspierać nowych uczestników oraz udzielać rad podczas wykonywanych zadań." - wyjaśnia TVN w poście. 

Zobacz też:

Wpadka w porannym programie TVN. Michałowski nie mógł się powstrzymać

Niecodzienna sytuacja w DDTVN. Wellman i Prokop nagle ogłosili to na wizji


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: "Top Model" | TVN SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy