Reklama
Reklama

Nagle gruchnęły nowiny o kolejnym wielkim powrocie do TVP. To już jej druga fucha po zmianach

Agnieszka Szydłowska najpierw została dyrektorką Radiowej Trójki, a teraz jeszcze wraca do TVP. Poprowadzi tam znany program. Widać, że dziennikarka korzysta na całego ze zmian w mediach publicznych.

Jedną z pierwszych decyzji nowych władz mediów publicznych było obsadzenie Agnieszki Szydłowskiej w roli dyrektorki Radiowej Trójki. Dziennikarka zaczęła tam wprowadzać swoje porządki, niedawno pisaliśmy o tym, że na poważnie rozważa likwidacje kultowej audycji. 

Kolejny wielki powrót do TVP. To nie były plotki

Jakby tego było mało, teraz pojawiły się wieści o tym, że Szydłowska wraca także na antenę TVP. Dziennikarka będzie współprowadzącą program "Hala Odlotów" na antenie TVP Kultura. Za nami już emisja pierwszego odcinka programu z Szydłowską w roli prowadzącej. Gościem dziennikarki był Piotr Orzechowski, pianista i kompozytor.

Reklama

Agnieszka Szydłowska pracowała już w TVP kilka lat temu. Prowadziła m.in. z Mariuszem Wilczyńskim program o kulturze i sztuce „Po godzinach”. Przez kilkanaście lat współpracowała z TVP Kultura.

"Hala odlotów" wraca do TVP po latach. Program został zniesiony z anteny w 2016 roku. Wówczas prowadzili go Katarzyna Janowska i Max Cegielski.

Zobacz też:

Spięcie w TVP. Gwiazdy rywalizują o prowadzenie muzycznego show

Wyciekły zarobki dyrektorów w nowej TVP. Wiemy, kto zgarnia najwięcej

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: TVP | Agnieszka Szydłowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama