Reklama
Reklama

Nagła wizja Aidy na koniec kwietnia! Pilny apel ormiańskiej wróżki do Polaków!

Ormiańska wróżka Aida ma dla nas radę na ostatnie dni kwietnia. Zdaniem jasnowidzki dzisiaj jest najlepszy czas na to, by posłuchać swojego serca. Wystarczy zastosować się do rad wizjonerki, a zyskamy stabilność i pewność...

Aida - ormiańskiej wróżki słuchają tysiące

Aida Kosojan-Przybysz urodziła się w Gruzji, a swoją nadzwyczajną zdolność jasnowidzenia odziedziczyła po mamie i babci. Dar bowiem był przekazywany wyłącznie w linii żeńskiej. Na dodatek piękna Ormianka jest piosenkarką i kompozytorką utworów dla dzieci, felietonistką, a także prowadzi warsztaty z zakresu samorozwoju.

Reklama

Najsłynniejsza wizjonerka przewidziała pandemię, dzięki czemu zyskała spore grono obserwatorów, którzy wierzą w jej przesłania. Dużą niespodzianką dla nich są relacje na żywo, które Aida urządza niespodziewanie. Zawsze wtedy dzieli się swoimi wizjami. Tak też było w ostatni poniedziałek kwietnia.

Wizja Aidy na ostatnie dni kwietnia

Aida w poniedziałek skontaktowała się ze swoimi fanami. Podzieliła się wskazówkami na te ostatnie dni przed majówką. Zdaniem jasnowidzki kluczowy będzie wtorek 25 kwietnia.

"Czuję powiew letniego nastroju, z czego się bardzo, bardzo cieszę [...] Jadąc na spotkanie, pomyślałam, że zapukam do waszych serc, do waszych domów i przywitam się z wami" - tymi słowami rozpoczęła nagranie.

Kwiecień to taki "miesiąc jak stół", w którym szukamy oparcia - przekonuje jasnowidzka. Jest to moment tzw. stabilności, każdy chce taką stabilność czuć. Czuć mocny grunt pod nogami. 

Do końca miesiąca mamy czas na przemyślenia. Jak mówi wróżka: "dotknij rękoma, zobacz oczami". 

25 kwietnia to ważny dzień - mówi Aida

"25 kwietnia to bardzo ważny dzień, kiedy stojąc na dwóch nogach, musimy coś wziąć w swoje ręce" - tłumaczyła wizjonerka. "25 kwietnia - dotknij pięcioma palcami. Uruchom wszystkie zmysły".

Oznacza to, że najlepiej tego dnia usiąść w spokoju  przy stole i na kartce zapisać wszystko, co powinniśmy zrobić, czego oczekujemy. Chodzi o "sprawy, które nas wołają sercem". Słowa zapisane naszą ręką na papierze i jeszcze przeczytane na głos będą miały ogromną moc.

Wróżka przestrzega jednak, by zawsze zachowywać się tak, by nie wpuścić do siebie zbyt wielu obcych myśli.

Zobacz też:

Wróżka Aida miała wizję o wojnie! Gruzińska mistyczka mówi, co nas jeszcze czeka w 2022 roku!

Wróżka Aida szczera jak nigdy. Niepokojące wizje o wojnie na Ukrainie: "Klucz jest wyszarpywany"

Przepowiednia Aidy na 2023 rok. Zwraca uwagę na... trójkąt mocy. "Jedną rzecz mogę zdradzić"

Wróżka Aida z nowym przesłaniem: Prawda, której nie chcesz usłyszeć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Aida Kosojan-Przybysz | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy