Reklama
Reklama

Naga Khloe Kardashian wdzięczy się do aparatu! „To nie Photoshop”

Khloe Kardashian (36 l.) ma za sobą prawdziwie burzliwy czas! Wyciekło nieautoryzowane zdjęcie celebrytki, a jak wiadomo, jej perfekcyjny wizerunek nie może być niczym zmącony! Teraz celebrytka przekonuje, jak naprawdę wygląda!

Kilka dni temu najmłodsza Kardashianka wywołała prawdziwą aferę! Bez jej zgody światło dziennie ujrzała fotka, na którym nie przypomina za bardzo siebie z gorących sesji, które chętnie publikuje na swoim Instagramie.

Khloe raz na zawsze postanowiła rozprawić się z hejterami i opublikowała filmik, na którym rozebrana prezentuje swój kaloryfer! Fani mogą spać spokojnie, celebrytka co prawda przerabia swoje zdjęcia, ale wciąż widać, że ma szczupłą sylwetkę!

Khloe przyznała również, że przez całe swoje życie słyszała, że jest najgrubszą i najbrzydszą siostrą. Te słowa znacząco wpłynęły na jej samoocenę. Komentujący wielokrotnie zwracali jej uwagę, że nie jest podobna do żadnej z sióstr i powinna zrobić sobie operację.

Na sam koniec celebrytka zdradziła, że uwielbia dobre światło i filtry i zdarza jej się nieco upiększać zdjęcia, ale nikt nie ma prawa jej oceniać i osądzać, bo to tylko jej sprawa.

Reklama


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Khloe Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy