Reklama
Reklama

Można zorganizować sobie wesele u Anny Korcz. Tylko krucho z terminami

Anna Korcz to jedna z gwiazd TVN i stała członkini obsady serialu "Na wspólnej". W wolnych chwilach prowadzi też restaurację. W jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, że w jej "Zaciszu" można zorganizować wesele.

Anna Korcz. Aktorka i restauratorka

Anna Korcz to polska aktorka, która przez lata była związana wyłącznie z teatrem. Na początku kariery pracowała w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Następnie rozpoczęła współpracę z teatrami: 6. piętro, Kamienica, Mapa Wrażeń i Imką. W 2002 roku postanowiła spróbować swoich sił w serialu i przyjęła rolę Izy Brzozowskiej w "Na wspólnej", w którą wciela się do dzisiaj. Aktorstwo to jednak nie jest jej jedyna praca. Aktorka jest właścicielką restauracji "Zacisze". Jak się teraz okazuje, można tam zorganizować sobie wesele.

Reklama

Anna Korcz organizuje wesela

Restauracja Ann Korcz mieści się w Pomiechówku. Można w niej organizować imprezy okolicznościowe, w tym wesela. W rozmowie z Plejadą aktorka zdradziła, że ma zapełniony kalendarz rezerwacji na 2 lata do przodu. Nie była jednak w stanie powiedzieć, ile kosztuje talerz dla jednego gościa weselnego. Tymi kwestiami zajmuje się jej mąż. Przyznała za to, że cena po części jest też zależna od budżetu państwa młodych, lub ich rodziców, jeśli to oni pokrywają koszty wesela, oraz od oczekiwań.  

CZYTAJ TEŻ: Gwiazdor "Gogglebox" znów został ojcem. Osobiście przekazał radosne wieści

To nie jest tania impreza

Ślub i wesele wiąże się z ogromnymi kosztami. Sama suknia ślubna i garnitur potrafią kosztować kilka tysięcy. Do tego dochodzą koszty wynajęcia sali, a to potrafi być nawet i kilkadziesiąt tysięcy. Jedzenie również może wynieść kilkanaście tysięcy. Urządzenie wesela może więc pochłonąć od kilkunastu do kilkudziesięciu tysięcy, a w skrajnych przypadkach nawet i przebić cenę 100 tysięcy. Tym bardziej, jeśli chce się zorganizować je u Anny Korcz, która już kiedyś zaskoczyła sernikiem za 190 zł, a teraz w wywiadzie z Plejadą przyznała, że była zmuszona podnieść w "Zaciszu" ceny o 30%.  

"Po podwyżkach to na pewno ceny podniosły się mniej więcej o 30%, więc to już nie są niskie ceny. [...] ledwo przetrwaliśmy przez pandemię i teraz naprawdę dyszymy w tych cenach. Jest bardzo ciężko" - stwierdziła aktorka.  

ZOBACZ TEŻ: 

Anna Korcz przekazała wieści ws. stanu zdrowia. Mierzy się z podstępną chorobą

Gwiazda "Na Wspólnej" oferuje catering świąteczny. Ceny mogą zaskoczyć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Korcz | Na Wspólnej
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy