Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Morze alkoholu na urodzinach "M jak miłość"? Anna Mucha: Zacznę od prosecco, potem whiskey

Anna Mucha (38 l.) przygotowuje się do hucznej osiemnastki serialu "M jak miłość". Jak zapowiada, alkohol będzie lał się strumieniami...

Aktorka z popularną "emką" związana jest od ponad piętnastu lat. Jest szczęśliwa, że przez cały ten czas zawsze mogła liczyć na zrozumienie ze strony Tadeusza Lampki i Ilony Łepkowskiej, którzy okazywali jej pomoc w trudnych sytuacjach.

Reklama

"Nie wyrzucili mnie z serialu, gdy potrzebowałam odpocząć i daleko wyjechać, z radością przyjęli informacje o moich kolejnych ciążach, a przede wszystkim dali mi poczucie, że mam dokąd wracać! To tak ważne dla matki, która chce, lubi i musi pracować (...) Takich rzeczy się nie zapomina! Jak mawia Ilona Łepkowska, 'z niewolnika nie ma pracownika'" - pisała swego czasu Mucha na swoim Instagramie.

Teraz przygotowuje się do hucznych 18. urodzin "M jak miłość", które zaplanowane są na piątek 23 listopada.

W rozmowie z "Faktem" Mucha wyjawia, że nie zamierza poprzestać na symbolicznej lampce szampana.

Imprezę rozpocznie od wina musującego, później przerzuci się na whisky!

"Na imprezie zobaczymy się z wszystkimi aktorkami, to będzie wyjątkowy moment. Myślę, że pozwolę sobie na wypicie 18 lampek prosecco! A potem przerzucę się na whiskey. Raz na 18 lat chyba można" - śmieje się Mucha w rozmowie z tabloidem.

Dodaje, że na razie nie ma gotowej kreacji, w której pojawi się na imprezie. Ma jednak nadzieję, że nie będzie wtopy i w ostatniej chwili coś uda się wygrzebać z szafy.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje