Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Zamachowska chce wynająć swój dom! Znajdą się jacyś chętni?

Monika Zamachowska (44 l.) szuka sposobów, by podreperować domowy budżet. Do tej pory sporym zastrzykiem gotówki były pieniądze z najmu jej willi na warszawskim Wilanowie. Jednak dotychczasowi lokatorzy wyprowadzili się i dziennikarka rozgląda się za nowymi.

Zbyszek jest dla Moniki trzecim mężem i dziennikarka ma nadzieję, że już ostatnim. Wcześniej związana była z Willem Richardsonem, którego nazwisko nosiła jeszcze do niedawna. Po rozstaniu z pierwszym ukochanym jej serce skradł pilot Jamie Malcolm. Ich drogi rozeszły się, ale po małżeństwie pozostały pamiątki.

Reklama

Jedną z nich jest luksusowa 300-metrowa willa na warszawskim Wilanowie. Monika urządzała ją, gdy była jeszcze żoną Malcolma. Teraz już w niej nie mieszka, ale nie pozwala, by dom stał pusty. Do niedawna wynajmowała go lokatorom, ale ci wyprowadzili się i, jak twierdzi "Fakt", Zamachowska na gwałt szuka zastępstwa. 

Zwłaszcza, że wynajmowanie posiadłości przynosiło jej dotychczas spory dochód. Jej i mężowi potrzebne są pieniądze, bowiem mają dużo wydatków. Tabloid wskazuje, że wiele kosztują ich alimenty Zbyszka.

"Zbigniew Zamachowski musi płacić bardzo wysokie alimenty: 18 tysięcy złotych miesięcznie na czworo dzieci z poprzedniego małżeństwa. A tyle właśnie mniej więcej kosztuje wynajęcie nieruchomości w okolicy" - czytamy w "Fakcie".

Informator gazety dodaje, że "Monika ma nadzieję, że ktoś zapragnie zamieszkać w jej domu". Wnętrza są imponujące, więc można przypuszczać, że znajdą się jacyś chętni!

***
Zobacz więcej materiałów z życia celebrytów

Dowiedz się więcej na temat: Monika Zamachowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje