Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Olejnik zaprezentowała wysportowane ciało w bikini

Monika Olejnik (62 l.) mimo swojego wieku imponuje figurą! Wysportowane ciało to efekt jej ciężkiej pracy. Bardzo o siebie dba, a efekty widoczne są gołym okiem. Ostatnio Olejnik opublikowała swoje zdjęcia w bikini.

Monice Olejnik figury pozazdrościć może niejedna 20-latka. Gospodyni "Kropki nad i" udowadnia, że jeśli chce się wyglądać zgrabnie, można to osiągnąć. Konieczna jest jednak codzienna praca i konsekwencja. 

Reklama

Dieta, wysiłek fizyczny, ale to nie jedyne elementy, które składają się na niezły wygląd prezenterki. Co robi, by zachować młody wygląd? 

"Uprawia jogę twarzy. Polega to na wykonywaniu ćwiczeń wzmacniających mięśnie twarzy po to, by opóźniać pojawienie się zmarszczek. Robi więc dzióbki, szczypie sobie policzki, napina wargi, nierzadko przed wejściem na wizję – swego czasu zdradzał „Na Żywo” jeden z pracowników stacji TVN24. 

Dzięki temu wszystkiemu Olejnik nie wygląda na swój wiek i to pomimo że jest już babcią! 

Ostatnio pochwaliła się na swoim profilu na Facebooku zdjęciami w bikini. "Aktywność - wolność. Pozdrawiam serdecznie" - napisała, a w komentarzu, w którym zachwycano się jej figurą, wyjaśniła: "Ciężka codzienna praca. Satysfakcja".

*** 
Zobacz więcej materiałów:

Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje