Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Monika Olejnik nie posiada się z radości! Zostanie kolejny raz babcią!

Monika Olejnik (61 l.) już niebawem urodzi jej się drugi wnuk albo wnuczka i chyba nadszedł właśnie czas, by dziennikarka poświęciła więcej uwagi rodzinie.

Syn Moniki, Jerzy razem ze swoją żoną Julią sprawili ogromna niespodziankę całej rodzinie. Okazuje się, że Julia jest już w bardzo zaawansowanej ciąży i niedługo na świat przyjdzie kolejny potomek.

Reklama

Para ma już 3-letniego syna Jeremiego, który jest ponoć oczkiem w głowie babci. Monika jest jednak bardzo zapracowaną babcią i nie poświęca wnukowi tyle czasu, ile by chciała.

O Jeremim ostatnio dziennikarka mówiła w jednym z wywiadów:

"Przyzwyczaił się, że ciągle się spieszę. Ostatnio, jak chciałam mu poczytać książeczkę, to i tak podał mi torebkę i zaczął machać na pożegnanie. Ciągle nie mogę się nadziwić, że mój syn jest już dorosły. Jurek skończył socjologię i podyplomowe filmoznawstwo. Idzie swoją drogą".

Pojawienie się kolejnej pociechy, będzie więc pretekstem do zwolnienia tempa w życiu zawodowym. 

"Monika ogromnie cieszy się, że lada chwila po raz drugi zostanie babcią. Zapowiada, że chętnie pomoże Jerzemu i Julii w opiece nad dziećmi" - zdradza w rozmowie z tabloidem "Super Express" przyjaciel rodziny.

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Monika Olejnik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje