Reklama
Reklama

Monika Mrozowska karmi synka piersią w miejscu publicznym! Pokazała zdjęcie

Monika Mrozowska (41 l.) należy do tego grona kobiet, które uważają, że w karmieniu publicznym nie ma nic gorszącego. Gwiazda „Rodziny zastępczej” opublikowała więc śmiałe zdjęcie na Instagramie z tego jakże intymnego momentu…  

Konto Moniki Mrozowskiej na Instagramie cieszy się popularnością. Aktorkę śledzi ponad 160 tysięcy użytkowników platformy i to właśnie tam gwiazda rozwija swoją działalność influencerki. 

Prywatnie jest szczęśliwą mamą czworga dzieci: Karoliny i Jagody (ze związku z Maciejem Szaciłłą), Józka (ojcem Sebastian jaworski) oraz Lucjana (owoc miłości z Maciejem Auguścikiem-Lipką).

Na Instagramie Monika na ogół dzieli się zdjęciami i refleksami z prywatnego codziennego życia. Od tygodnia aktorka przebywa na wakacjach we Włoszech, skąd raczy internautów letnimi zdjęciami. 

Reklama

Furorę zrobiło zdjęcie Mrozowskiej w bikini. Zaledwie pół roku od porodu jej figura znów zachwyca. 

Monika Mrozowska karmi piersią w miejscu publicznym

Uwagę przykuło jednak zdjęcie Moniki, która karmi swoją półroczną pociechę. Internauci nie omieszkali tego nie skomentować.

"Zawsze podziwiam kobiety karmiące, serio!", "Jakie piękne zdjęcie.... Pełne spokoju i miłości" - pisali internauci. 

Jedna z fanek napisała pod postem, że jako matka również chciała karmić piersią, ale ból był nie do zniesienia. Mrozowska odpowiedziała kobiecie, wyznając, że obecnie sama zmaga się z bólem, ponieważ jej Lucjan zaczął właśnie ząbkować! 

Pod zdjęciem aktorka napisała kilka słów do obserwatorów, zapraszając och na transmisję live, gdzie poruszy temat spędzania wakacji z dziećmi.

A wy co sądzicie o karmieniu piersią w miejscu publicznym?

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Mrozowska | Rodzina zastępcza
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy