Reklama
Reklama
Tylko u nas

Monika Miller nadal jest nękana przez byłego partnera. Przyznaje skromnie: "Nikt mi nie dorównuje"

Monika Miller (27 l.), czyli wnuczka byłego premiera, robi od dłuższego czasu co może, by na dłużej zagościć w mediach. Celebrytka niedawno ujawniła, że jej były chłopak nie daje jej spokoju i nęka ją, a ona sama próbuje znaleźć miłość... w nowym reality show! W rozmowie z Pomponik.pl ujawniła szczegóły tej niecodziennej sytuacji.

Monika Miller to influencerka, która znana jest ze swojego kontrowersyjnego image'u. Na oczach internautów dzieli się szczegółami ze swojego życia, między innymi na temat swojej przewlekłej choroby, czy kłopotów w relacjach damsko-męskich. Monika niedawno ujawniła, że jej były chłopak nęka ją, a ona czekała aż rok, by odnowić z nim kontakt, z obawy o swój los. W rozmowie z Pomponik.pl wyjaśniła, dlaczego znów rozmawia z natrętnym absztyfikantem.

Reklama

"Niestety mam z nim kłopot, nie chce być niemiła i aby zła karma mnie dopadła, wiec jestem z nim w kontakcie (...) Jestem ramieniem, na którym może się wypłakać (...) Z tego co mówi, próbował się umawiać z innymi na randki, nie chce się chwalić, ale on tak powiedział... Że nikt mi nie dorównuje" - zdradziła skromna wnuczka Leszka Millera.

Okazuje się, że mimo dylematów sercowych celebrytka ma "ręce pełne roboty", bo bierze udział w nowym reality show o charakterze matrymonialnym. Z tego co mówiła podczas rozmowy z naszym redaktorem, można wywnioskować, że w programie randkuje zarówno z mężczyznami i kobietami. Monika Miller nigdy nie ukrywała, że jest panseksualna, co niekoniecznie spodobało się jej dziadkowi, byłemu premierowi RP. Jak przyznała w rozmowie z redakcją Pomponika, influencerka jest otwarta na nowe znajomości i liczy na to, że faktycznie uda jej się poznać kogoś wartościowego poprzez udział w rozrywkowym show.

"Biorę udział w programie randkowym. (...) Nie sądziłam, że randki przy kamerach mogą być tak fajne i tak luźne. (...) Jestem bardzo mile zaskoczona" - dodała celebrytka.

Fragment rozmowy Pomponik.pl z Moniką Miller można obejrzeć tutaj:

Zobacz też:

Monika Miller skończyła 27 lat! Pokazała się w nowej odmienionej fryzurze po przeszczepie włosów

Monika Miller od lat budzi kontrowersje. Czym zajmuje się wnuczka Leszka Millera?

Tak Miller walczy z nieuleczalną chorobą. Zamknięta w izolatce!


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Monika Miller | Leszek Miller
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy