Reklama
Reklama

Monika Jaruzelska po latach wyznała to o Marii Kaczyńskiej

Monika Jaruzelska (59 l.) przed laty spotkała się z Marią Kaczyńską za kulisami programu "Dzień dobry TVN". Po latach wyznała, co wówczas usłyszała od żony Lecha Kaczyńskiego. Te słowa ją zaskoczyły.

Monika Jaruzelska jest córką generała Wojciecha Jaruzelskiego, który 13 grudnia 1981 roku wprowadził stan wojenny na terenie naszego kraju, a po roku 1989 został pierwszym prezydentem III RP. Kobieta zajmuje się obecnie prowadzeniem programów "Gwiazdozbiór Jaruzelskiej" oraz "Monika Jaruzelska zaprasza". W jednym gości ludzi ze świata mediów i rozrywki, a do drugiego zaprasza polityków, ekspertów od ekonomii czy politologów. Spełnia się też jako warszawska radna. 

Monika Jaruzelska spotkała się z Marią Kaczyńska w DDTVN

Przed laty Jaruzelska nie zajmowała się polityką. Tworzyła miesięcznik "Twój styl" i bliskie były jej tematy mody, designu oraz stylizacji. Z tego też powodu w 2005 roku została zaproszona do śniadaniowego programu "Dzień Dobry TVN". Miała wystąpić z kandydatkami na pierwsze damy RP i opowiedzieć o znaczeniu ich wizerunku dla prezydentury mężów.

Reklama

Działo się to w trakcie kampanii wyborczej, w której o fotel prezydencki walczyli Donald Tusk, Lech Kaczyński i Marek Borowski. W związku z tym do studia zaproszono Małgorzatę TuskMarię Kaczyńską i Halinę Borowską. Monika Jaruzelska spotkała się z paniami w garderobie programu. Opowiedziała o tym wydarzeniu na kartach swojej książki "Towarzyszka Panienka".

"Jedyną osobą, która do mnie podeszła, była Maria Kaczyńska. Chwyciła mnie obiema rękami za dłoń, potrząsnęła nią i powiedziała: "Bardzo dobrze, bardzo dobrze!". (...). Nie wiedziałam, na ile ta sytuacja była przypadkowa i czy w ogóle mnie rozpoznaje. A jednocześnie miałam takie poczucie, że ona jedyna w tej sytuacji zachowała się jak Pierwsza Dama. Że miała taki odruch Królowej Ludzkich Serc - pisze o tamtych wydarzeniach Monika Jaruzelska w swojej książce. 

Zobacz też:

Monika Jaruzelska wspomina Korę. Czego nie może sobie wybaczyć?

Lech Kaczyński i Maria Kaczyńska kochali się nad życie! Wzruszająca historia ich miłości

Maria Kaczyńska i Lech Kaczyński jako zombie na Wawelu. Skandal w teatrze w Kielcach. Posłanka PiS oburzona

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy