Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Monika Goździalska zdradza, ile zarobiła w "Big Brotherze". Niezła sumka!

Monika Goździalska po latach milczenia wyjawiła nam, ile naprawdę TVN zapłacił jej za udział w "Big Brotherze". Okazuje się, że to była niemała suma! Zwłaszcza w drugiej edycji, kiedy to płacono zdecydowanie lepiej.

Monika Goździalska zaistniała w polskim show-biznesie dzięki udziałowi w pierwszej edycji "Big Brothera". Tak jej się spodobało w domu Wielkiego Brata, że wystąpiła także w innej edycji reality show. 

W rozmowie z reporterem Pomponik.pl Monika wyznała, że oba sezony programu wspomina bardzo dobrze. Pierwszy przyniósł jej sławę, drugi zarobek.

Goździalska nie jest już objęta umowami z klauzulami poufności i pierwszy raz publicznie powiedziała, ile dokładnie TVN wypłacił jej za uczestnictwo w "Big Brotherze". 

Okazuje się, że w pierwszej edycji płacili około 3 tysięcy za tydzień spędzony w domu Wielkiego Brata. W drugiej kwota była już zdecydowanie wyższa i było to 16 tysięcy za siedem dni przed kamerami. 

Łącznie Goździalska zarobiła przeszło 50 tysięcy złotych: 12 tysięcy za pierwszy sezon (była w "Big Brotherze" przez 3 tygodnie) i około 40 tysięcy za drugi sezon (w domu z kamerami spędziła wtedy 2,5 tygodnia). 

Reklama

Monika ujawniła również, że była pierwszą uczestniczką w historii programu, która została sama w domu Wielkiego Brata na 72 godziny. Było to związane z faktem, że przed udziałem w show zoperowała sobie piersi i nie mogła brać udziału w konkurencjach zwanych "bitwami", którym poddawani byli uczestnicy. 

Natomiast produkcji to najwyraźniej nie przeszkadzało, bo dogadzali Goździalskiej.

Całą rozmowę zobaczycie poniżej:

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Monika Goździalska | Big Brother

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje