Reklama
Reklama

"Moja figura działa na wszystkich"

Gwiazda serialu "Mad Men", Christina Hendricks, twierdzi, że jej kobieca figura podoba się dosłownie wszystkim - nie tylko mężczyznom, ale także kobietom i... gejom.

"Mój mąż uważa, że to dziwne, iż podrywa mnie tyle kobiet" - powiedziała rudowłosa piękność w wywiadzie dla magazynu "Harper's Bazaar".

35-letnia aktorka twierdzi także, iż nie tylko one są pełne podziwu dla jej powabnych kształtów, gdyż działa on też na gejów. "Mówią mi: 'Nie jestem hetero, ale gdybym był...'" - dodała Hendricks. "Myślę, że to bardzo pochlebne" - skwitowała.

Hendricks przyznała też, iż nigdy nie spodziewała się, iż jej ciało stanie się tak gorącym tematem w Hollywood.

"Gdy ludzie zaczęli mówić o mojej figurze, byłam zaskoczona, ponieważ sama nigdy się na niej nie skupiałam" - wyznała gwiazda. "Potem okazało się to bardzo pozytywne, bo słyszałam wiele miłych rzeczy" - dodała.

Reklama

Aktorka wspomniała też, iż kiedyś podeszła do niej w restauracji dziewczyna o pełnych kształtach, by oznajmić jej, że czuje się dzięki niej "piękniejsza i bardziej seksowna".

"Pamiętam, że Geoffrey powiedział wtedy: 'Tak właśnie działasz na ludzi. To niesamowite'" - zdradziła Hendricks. "Odparłam mu na to: 'Ja jedynie staram się być dobrą aktorką i przekazać im jakąś historię, jednak jeśli ma to taki pozytywny aspekt, to jest to niesamowite'" - dodała.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Christina Hendricks
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy