Reklama
Reklama

Mogłoby się wydawać, że mieszka w luksusach. Tak wygląda dom rodzinny Igi Świątek

Dom rodzinny Igi Świątek może zaskakiwać. Okazuje się, że młoda gwiazda tenisa, wracając w rodzinne strony, nie mieszka w luksusowej willi z basenem, ale w skromnym domu. Zaglądamy do środka i odkrywamy, jak urządzone zostały wnętrza, w których mieszka rodzina Świątek.

Iga Świątek pomimo młodego wieku zdążyła już zawojować świat sportu. 22-letnia gwiazda ma już na swoim koncie trzy wygrane w turnieju Rolanda Garrosa. Międzynarodowe sukcesy oraz rosnąca popularność sprawiły, że fani gwiazdy mogli domyślać się, że Świątek żyje w luksusach i szasta pieniędzmi na prawo i lewo. Prawda jest jednak inna.

Gdzie jest dom rodzinny Igi Świątek?

Dom rodzinny Igi Świątek znajduje się w Raszynie nieopodal Warszawy. To dzięki tenisistce miejscowość zaczęła zyskiwać ogólnopolską sławę.

Reklama

Świątek uwielbia wracać do rodzinnego domu. W 2021 roku wspomniała, że bardzo rzadko ma szansę na powrót w rodzinne strony i spędzanie czasu z rodziną. Przez to wpada do Raszyna na krótko i korzysta z każdej chwili, aby spędzić czas z bliskimi jej osobami. Dzięki temu ma szansę na większy komfort i relaks, który pomaga jej później na lepszym skupieniu na korcie.

Jak urządzone są wnętrza?

Dom rodziny Świątek nie wyróżnia się spośród innych polskich domów. Iga ma do swojej dyspozycji sypialnię, duży ogród oraz własną domową siłownię, gdzie znajduje się m.in. ergometr wioślarski, hantle oraz ciężarki.

Wnętrza są jasne i przytulne. Dominuje obecność drewnianych mebli o jasnej barwie. Na Instagramie Igi Świątek możemy zobaczyć fragmenty jej pokoju. Pokazała m.in. swoje biurko, przy którym trwały przygotowania do matury.

Na jednym z instagramowych zdjęć możemy zobaczyć kuchnię. Panuje w niej neutralna kolorystyka — dominuje jasne drewno, czerń i biel. Szafki mają białe lakierowane fronty z czarnymi uchwytami. W kuchni znajduję się również duży okrągły stół.

Siłownia w domu jest urządzona niezwykle praktycznie. Przydała się ona szczególnie podczas pandemii koronawirusa. Dzięki niej tenisistka nie musiała rezygnować z treningów.

Do ćwiczeń idealnie się również nadaje duży ogród. Tenisistka pokazywała przestrzeń właśnie podczas pandemii, kiedy dzieliła się z fanami zdjęciami, na których ćwiczy. Jest w nim wiele krzewów oraz drzew, które zapewniają rodzinie prywatność i chronią przed hałasem i zanieczyszczeniami. Nisko skoszony, miękki trawnik stanowi doskonałą przestrzeń do rekreacji oraz relaksu.

Życie profesjonalnego sportowca wiąże się z ciężką pracę oraz wieloma podróżami. Nic więc dziwnego, że Iga Świątek decyduje się na powrót w rodzinne strony za każdym razem, kiedy ma na to czas.

Zobacz także:

Iga Świątek i Daria Abramowicz: to koniec plotek o ich relacji. Jest stanowcza reakcja tenisistki

Apele Igi Świątek zdały się na nic. Organizatorzy US Open podjęli decyzję

Iga Świątek powiedziała dość. Padły mocne słowa. Jest reakcja jej rywalki

Mocne oświadczenie Świątek. Polka nie wytrzymała, emocje puściły. "To niedorzeczne"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Iga Świątek
Reklama
Reklama
Reklama