Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Miss Polonia chwali brata Bachledy-Curuś

Paulina Krupińska (25 l.), tegoroczna Miss Polonia, nie ukrywa, że jest zafascynowana Tadeuszem Bachledą-Curuś.

Chłopak na co dzień pracuje w polskiej flocie EuroLOT. Jak mówi jego znana siostra, Tadek to mieszanka wybuchowa - kombinacja urody, męskiego zajęcia i szczerej pasji do lotnictwa. Zodiakalny rak.

Reklama

Opinię aktorki podziela dziewczyna górala - Paulina Krupińska. Ukończyła studia pedagogiczne na Akademii Pedagogiki Specjalnej (animację społeczno-kulturalną) i od dziewięciu lat pracuje jako modelka.

W wolnych chwilach uprawia sport - szczególnie lubi górskie wycieczki. Interesuje się podróżami, tańcem, kinem oraz gotowaniem. Największym jej marzeniem jest zjazd z wulkanu na wyspie Maui na Hawajach.

O Tadeuszu Bachledzie mówi tak: "Jest naprawdę cudowny. Idealny mężczyzna musi mieć pasję. Mój Tadeusz ma. Nic bardziej mnie nie kręci niż facet z pasją, poczuciem humoru i pazurem. Ideał dla mnie to brunet z brązowymi oczami".

Podczas uroczystej gali, na której wybrana została Miss Polonią, Tadka zabrakło. Był w pracy. Paulina miała jednak nadzieję, że oglądał. To w końcu on namówił ją do wzięcia udziału w konkursie...

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje