Reklama
Reklama

Milionerka Janachowska pochwaliła się pięknym domem. Co za luksusy

Izabela Janachowska jak na prawdziwą gwiazdę przystało, bardzo chętnie udostępnia w sieci zdjęcia oraz nagrania pokazujące jak wygląda jej życie prywatne. Niedawno ekspertka ślubna pochwaliła się, swoją kuchnią. Widać, że lubi złoto i ponadczasową elegancję.

Izabela Janachowska chwali się domem

Izabela Janachowska regularnie pokazuje w mediach społecznościowych swoim obserwatorom, jak jej się żyje. Tak jak inne gwiazdy czy celebryci wstawia nagrania oraz filmy obrazujące jej życie prywatne. Nie brakuje też fotografii jej pięknego domu. Tym razem Janachowska pochwaliła się przestronną kuchnią. Pomieszczenie jest ogromne i świetnie zaprojektowane. Widać, że zadbano tu o każdy nawet najmniejszy detal.

Zobacz też: Dantejskie sceny u Janachowskiej. Mąż zdradził całą prawdę. "Nie kłam, nie oszukuj"

Reklama

Izabela Janachowska pokazała luksusową kuchnię

Izabela Janachowska dodała niedawno na swoje instagramowe konto post, który spotkał się z ogromnym zainteresowaniem ze strony jej fanów. Ślubna ekspertka opublikowała bowiem serię zdjęć, na których widać jej przestronną kuchnię. Wnętrze robi wrażenie. Jest nie tylko duże, ale i świetnie zorganizowane.

Na pierwszym planie widać okazały marmurowy blat, który pełni też funkcję stołu. Z kolei z drugiej strony stoi ściana, która zabudowana została meblami, w których można przechowywać różne rzeczy. Warto wspomnieć, że w kuchni znalazło się też sporo złotych dodatków nadających pomieszczeniu elegancji.

"Jakie jest wasze idealne rozpoczęcie dnia? Dla mnie to śniadanie z moimi bliskimi. Pięknie podane owoce, rogaliki i herbata (...). Zarówno ja, jak i mój mąż jesteśmy estetami - lubimy otaczać się sztuką, nawet w najdrobniejszych elementach, takich jak zastawa stołowa" - napisała w sieci Izabela Janachowska.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy wiernych fanów Izabeli. Większość była pod wrażeniem tego luksusowego wnętrza.

"Jest piękna! Moje marzenie"

"Rewelacyjnie"

"Pięknie" - pisali podekscytowani internauci.

Gdzie i kiedy oglądać "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej"?

Producentem programu jest Golden Media Polska. Nowy sezon serialu liczy 8 odcinków. Nowe odcinki programu "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej" w niedzielę od 3 września o godzinie 17:40 w Polsacie.

Zobacz też:

Izabela Janachowska pozuje z synkiem. Fani: "Ale podobny do taty!"

Janachowska zobaczyła wygibasy Lewandowskich na ślubie i... niespodziewane słowa milionerki

Izabela Janachowska pomoże kolejnym przyszłym parom młodym. Casting do "Ślubnego pogotowia" trwa

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy