Reklama
Reklama

Dantejskie sceny u Janachowskiej. Mąż zdradził całą prawdę. "Nie kłam, nie oszukuj"

Izabela Janachowska (37 l.) postanowiła podzielić się szczegółami rodzinnych wakacji, a nawet pokazać, jak wygląda prawdziwe życie, nie to z Instagrama. Relacjonując prawdę zapomniała tylko o jednym... Ta może boleć. Co tu dużo mówić, Krzysztof Jabłoński bardzo szczerze wyraził się na temat swojej partnerki. Można wręcz powiedzieć, że nie zostawił na niej suchej nitki.

Izabela Janachowska opublikowała szczegóły rodzinnej wycieczki

Rodzinna wycieczka do Turcji Izabeli Janachowskiej, znanej ekspertki od tematyki ślubnej prowadzącej "Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej", wywołała wielkie zamieszanie w sieci. Nagrano bowiem, jak Krzysztof Jabłoński (jej mąż od 2014 roku) bardzo denerwuje się na ukochaną... Co wydaje się najdziwniejsze, Izabela sama zdecydowała się opublikować zamieszanie. Zrobiła to na swoim kanale Youtube.

Według swojej zapowiedzi materiał z wakacji upubliczniła, by pokazać, jak... wygląda prawdziwe życie, nie to kreowane w social mediach.

Reklama

Janachowska skrytykowana przez męża. Szok, co jej zarzucił

Izabela na filmie zdradziła m.in., jak powstają jej materiały oraz w jaki sposób do tworzenia treści angażuje bliskich. W pewnym momencie nagrania Janachowska przeprosiła za bałagan w pomieszczeniu, co nie umknęło uwadze Krzysztofa. Stanowczo zwrócił się do żony, a co za tym idzie, również do jej widowni.

"Zawsze to tak wygląda, jak ty wychodzisz. Nie kłam, nie oszukuj. Nie rób dobrego wrażenia przed kamerą. Nie wciskaj im kitu, bo kit jest najgorszy. To nie jest autentyczne, a autentyczność się sprzedaje - ty jesteś bałaganiara" - mówił.

Ludzie zachwyceni Izabelą Janachowską. Jej materiały są coraz popularniejsze

Izabela olała temat, widocznie traktując słowa ukochanego jako próbę rozbawienia widowni. Obserwatorzy również tak odebrali występ, ponieważ pod filmem pojawiły się bardzo miłe, pełne zachwytów komentarze.

  • "Kocham ludzi, którzy cieszą się sobą, są radośni i pełni pięknych i pozytywnych uczuć. Jesteście wspaniałą parą i macie cudownego synka. Wulkan energii w wodzie. Też z mężem kręcimy filmiki z podróży - miłe wspomnienia zatrzymane w kadrze. Patrzę na Was z przyjemnością, bo wiem, jakie to szczęście mieć męża, którego się kocha, podziwia i fantastyczne razem spędza czas - nie tylko na wakacjach. Ja też tak mam! Pozdrawiam, życząc miłości!".

  • "Uwielbiam humor Pana Krzysztofa, dobrą energię i podziwiam".

  • "Oglądam Pani Izo Pani programy o tematyce ślubu. Pomimo iż jestem już dawno mężatką to je po prostu uwielbiam oglądać...".

Kanał "Party & Wedding - Izabela Janachowska" obserwuje ponad 170 tysięcy osób. Trzeba przyznać, że to całkiem niezły wynik. Nowe odcinki na kanale gwiazdy można oglądać co tydzień w piątek o 16:30.

Czytaj też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska
Reklama
Reklama
Reklama