Reklama

Reklama

Reklama

Milionerka Janachowska chwali się: Z mężem pomagamy po cichu!

Izabela Janachowska (31 l.) zapewnia, że wraz ze swym ukochanym milionerem bardzo często udzielają się charytatywnie. Po prostu nie lubią o tym opowiadać...

Tancerka Janachowska od 2014 roku jest żoną Krzysztofa Jabłońskiego, 58-letniego milionera, który dorobił się na produkcji świec. 

Iza dzisiaj nie zajmuje się już tańce, gdyż całkowicie pochłonęła ją praca w telewizji. Tam prowadzi programy o tematyce ślubnej.

O swoim życiu prywatnym nie lubi przesadnie opowiadać. Ostatnio w rozmowie z portalem Newseria Lifestyle pochwaliła się, że wraz z mężem bardzo lubią pomagać potrzebującym, ale zdecydowali się robić to bez zbędnego rozgłosu.

"Z mężem mamy wybranych parę fundacji, którym pomagamy regularnie. Uczestniczymy również w balach charytatywnych jak ten, natomiast to jest duża, medialna sprawa, my częściej pomagamy po cichu, boczkiem i nikt o tym nie wie" – chwali się.

Janachowska jest zdania, że odbywający się od lat Charytatywny Bal Dziennikarzy to cudowna impreza, z pozytywnym przesłaniem i realnie udzielaną pomocą. Chętnie w niej uczestniczy, mimo że na co dzień, podobnie jak jej mąż, preferuje nieco mniej spektakularne formy wspierania potrzebujących.

"Najbardziej zapamiętałam ten ostatni, który nie był w zeszłym roku, tylko jeszcze rok wcześniej, bo udało nam się wylicytować bardzo piękną rzecz i pomóc" – wspomina.

Reklama

Newseria Lifestyle
Dowiedz się więcej na temat: Izabela Janachowska-Jabłońska

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy