Reklama
Reklama

Miley Cyrus przeżyła chwile grozy! Pokazała nagranie, jak w jej samolot... uderzył piorun!

Miley Cyrus przeżyła ostatnio chwile grozy. W samolot, którym leciała wraz z rodziną i zespołem, uderzył piorun. Piosenkarka wydała specjalne oświadczenie.

Samolot Miley Cyrus musiał awaryjnie lądować po uderzeniu pioruna!

Miley Cyrus jest obecnie w trakcie trasy koncertowej po Ameryce Południowej. Swój ostatni występ miała w Argentynie, skąd zamierzała dotrzeć do Paragwaju. Niestety piosenkarce nie udało się dostać do stolicy tego kraju. Artystka podróżowała prywatnym samolotem wraz z rodziną oraz członkami i członkiniami zespołu, jednak w trakcie lotu złapała ich burza, a piorun uderzył w kadłub. Osoby zgromadzone na pokładzie samolotu z pewnością przeżyły chwilę grozy.

Reklama

To, co działo się na pokładzie samolotu wokalistka nagrała i opublikowała na swoim Instagramie. Błysk za oknem maszyny wygląda niezwykle groźnie. Fani i fanki Miley Cyrus (posłuchaj!) mogą jednak wreszcie spokojnie odetchnąć. Chociaż samolot musiał awaryjnie lądować - nikomu na pokładzie nic się nie stało.

Tymczasowo trasa koncertowa Miley Cyrus zostaje wstrzymana. Artystka przeprosiła, że nie może dotrzeć według planu na występy.

Zobacz też:

Jacek Łęski z TVP utyskuje na zachowanie Zełenskiego! Tak potraktował dziennikarzy z Polski!

Dominik Raczkowski z "Warsaw Shore" jednak żyje! Wszystko było upozorowane!

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie. "Mały marudzi"

45 osób na "czarnej liście". Jest wniosek o wydalenie dyplomatów z Polski

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Miley Cyrus
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy