Reklama
Reklama

Mikołaj Roznerski robi maślane oczy do znanej aktorki! Czyli jednak to nie jest Anna Głogowska

Mikołaj Roznerski od niedawna jest singlem. Jego związek z Adrianą Kalską nie przetrwał i para ogłosiła w styczniu, że się rozstała. Niedługo później pojawiły się plotki, że aktor jest związany z Anną Głogowską. Podobno widziano ich razem w Paryżu. Oboje jednak nie komentują tych doniesień. Teraz Mikołaj postanowił podgrzać atmosferę i wrzucił zdjęcie z zupełnie kimś innym...

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska byli ze sobą 3 lata. Pod koniec grudnia pojawiły się plotki o ich rzekomym rozstaniu, jednak żadne z nich ich nie komentowało. Później na jaw wyszło, że unikają tematu prawdopodobnie ze względu na zobowiązania i kontrakty zawodowe, w które oboje są zaangażowani. W końcu aktorka nie wytrzymała medialnego szumu i zamieściła w swoich mediach społecznościowych oświadczenie.

Co łączy Mikołaja Roznerskiego i Annę Głogowską?

Reklama

Nie minęło wiele czasu, gdy w tabloidach pojawiły się plotki o nowej partnerce Mikołaja Roznerskiego. Okazało się, że widziano go z nią w Paryżu i to w walentynki. Tą tajemniczą kobietą ma być Anna Głogowska. Aktor chroni swoją prywatność i nie chce narażać nowej ukochanej i jej córki - tak podobno mówią osoby z jego otoczenia. 

Gdy "Party" spytało tancerkę, czy łączy ją coś więcej z aktorem, odpowiedziała wymijająco: "Nie mogę pomóc żadnej redakcji w tym temacie". Tygodnik "Dobry Tydzień" twierdzi, że parę widziano w Mieście Świateł, gdzie nie szczędzili sobie czułości... Ania i Mikołaj jednak konsekwentnie milczą.

Mikołaj Roznerski robi wokół siebie szum

Mikołaj Roznerski ostatnio ewidentnie chce podgrzać atmosferę wokół swojej osoby. Na jego Instagramie pojawiło się zdjęcie, na którym pozował z piękną blondynką. Okazało się jednak, że to jego stylistka... Teraz znowu to zrobił, ale tym razem pozował z Magdaleną Lamparską. Aktorzy patrzą sobie głęboko w oczy i uśmiechają się, jakby byli w sobie zakochani. Jednak nic bardziej mylnego!

To jedynie kadr z nowego filmu! Będzie można go zobaczyć już niebawem na Netflixie, pt. "Poskromienie złośnicy". Mikołaj Roznerski zachwycał się produkcją ze swoim udziałem i oczywiście Magdy Lamparskiej. Na Instagramie napisał:

***

Zobacz także:

Kasia Cichopek znalazła pocieszyciela po rozstaniu z Hakielem! Osoba z TVP: "Łączy ich coś więcej niż praca"!

Willa córki Putina cała w barwach Ukrainy! Anonymous publikuje zdjęcia!

Margaret przeszła totalną metamorfozę. Zmiana na plus?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Magdalena Lamparska | Anna Głogowska
Reklama
Reklama
Reklama