Reklama
Reklama

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska przechodzą kryzys? Sensacyjne doniesienia!

Mikołaj Roznerski (33 l.) to aktor znany m.in. z serialu "M jak miłość" i filmu "Miszmasz, czyli kogel-mogel 3". Prywatnie związany jest z aktorką Adrianą Kalską (35 l.). Ich relacja należy do burzliwych, a tabloidy donoszą, że para znów przechodzi kryzys!

Mikołaj Roznerski to popularny aktor i celebryta. Gra w serialach, filmach pełnometrażowych czy na deskach teatru. Od kilku lat tworzy burzliwy związek z aktorką Adrianą KalskąW ich relacji nie brakowało wzlotów, ale także bolesnych kryzysów, które mogły wszystko przekreślić. Czyżby na horyzoncie pojawił się powód do sporu?

Kolejny kryzys w związku Roznerskiego i Kalskiej? Sensacyjne doniesienia!

Mikołaj Roznerski i Adriana Kalska to para prywatnie i w serialu, bowiem zakochani od kilku lat grają małżeństwo w "M jak miłość". Grani przez nich bohaterowie przechodzą kryzys i myślą o rozwodzie, ale czy w ich życiu osobistym jest kolorowo? 35-latka niedawno dostała główną rolę w produkcji "Papiery na szczęście", jednak już po pierwszych wyemitowanych odcinkach było wiadomo, że serial nie przyciąga przed telewizory odbiorców.

Reklama


Dziennikarze "Na Żywo" twierdzą, że z tego powodu 35-latka bardzo się irytuje. Jak donoszą, główna rola w serialu miała być dla niej trampoliną do kariery i zdobycia nowych kontraktów zawodowych. Aktorka nie ukrywa, że jej partnerowi idzie świetnie i oprócz występowania w "M jak miłość" realizuje wiele innych projektów, a w tym momencie w planach jest aż pięć filmów z jego udziałem!

33-latkowi również świetnie idzie w biznesie kawowym, który prowadzi. Kalska cieszy się z sukcesów ukochanego, ale taka sytuacja, gdy niewystarczająco spełnia się zawodowo, ponoć bardzo ją frustruje. Artystka wie, że napięta sytuacja w pracy może przełożyć się na kłótnie w domu, tym bardziej że nieraz mocno się o coś sprzeczali. 

Oby faktycznie zażegnali kryzys... Kibicujecie im?

Sprawdźcie także: 

Mikołaj Roznerski: rozwód zatrząsł moim światem. Szczere wyznanie o trudnym rozstaniu!

Mikołaj Roznerski zgarnie fortunę! Na czym dorobi się aktor?

Maria Pakulnis i Krzysztof Zaleski: burzliwa miłość aktorki i reżysera

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziesz na naszym INSTAGRAMIE Pomponik.pl

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Mikołaj Roznerski | Adriana Kalska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy