Reklama
Reklama

Miesiąc miodowy Kożuchowskiej

Ten najważniejszy dla nowożeńców czas para nie spędza na modłę Piotra Rubika i Agaty Paskudzkiej na Bora Bora. Jak wygląda więc miesiąc miodowy Kożuchowskiej i Wróblewskiego?

"Miesiąc miodowy nowożeńcy spędzają w Warszawie, w mieszkaniu aktorki na warszawskich Powiślu" - pisze "Na żywo".

Przeszkodą w wyjeździe na miodowy urlop okazała się... praca. Wróblewski obecnie - po okresie bezrobocia - pracuje jako reporter Panoramy, a Kożuchowska zajęta jest serialami "M jak miłość" oraz "Tylko miłość". Jesienią czeka ją również promocja "Senności" w reżyserii Magdaleny Piekorz, gdzie wciela się w rolę Róży, narkoleptyczki oraz... adopcja dziecka, o której aktorka opowiadała niedawno. (ZOBACZ)

Reklama

Ponadto cały czas trwają prace budowlane w ich domu pod Warszawą. Czy w takim razie zrezygnują z miesiąca miodowego?

"Wyjazd tylko we dwoje planują dopiero tuż po pierwszym małżeńskim Bożym Narodzeniu. Prawdopodobnie wybiorą się na narty do Austrii" - uspokaja magazyn.

O swoim małżeństwie, macierzyństwie, o tym, czy jej mąż może oglądać się za innymi kobietami, i czy ma przyzwolenie zapomnieć o rocznicy ślubu, Małgorzata Kożuchowska opowie w najbliższą niedzielę w RMF FM Extra między 10:00 a 15:00.

"Kobiety fatalne są kręcące dla facetów, mają w sobie jakiś pazur, taki magnez, który przyciąga, który fascynuje. Generalnie ta ciemna strona mocy jest bardziej atrakcyjna dla człowieka. Natomiast jeśli podejdzie się do niej zbyt blisko, no to się można sparzyć, utopić..." - więcej w RMF FM w niedzielę!

I jeszcze ktoś Extra, szczególnie dla wielbicieli pięknych blondynek. Tamara Arciuch. Czy to zła kobieta?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Kożuchowska
Reklama
Reklama
Reklama