Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski weźmie trzecią dawkę szczepionki! Wpuści na koncert niezaszczepionych?

Michał Wiśniewski jest zdecydowanym zwolennikiem szczepień i, jak przyznał w rozmowie z nami, chętnie przyjmie trzecią dawkę, jeśli tylko będzie miał taką możliwość. Wypowiedział się również na temat obostrzeń dla niezaszczepionych. Wpuści takie osoby na swój koncert?

Wiśniewski chętnie przyjmie trzecią dawkę szczepionki

Pandemia i związane z nią szczepienia są jednym z wiodących tematów w mediach. Głos chętnie zabierają nie tylko anonimowi internauci na forach, ale także osoby znane.

Podczas gdy Edyta Górniak, Viola Kołakowska czy Ewa Szabatin otwarcie negują zasadność szczepienia, są też gwiazdy, które mają przeciwne zdanie.

Krystyna Janda wręcz domagała się ostatnio trzeciej dawki. Jak się okazuje, Michał Wiśniewski (sprawdź!) również chętnie przyjmie po raz trzeci wakcynę, jeśli tylko będzie miał taką możliwość.

Reklama

Jak to argumentuje?

Wiśniewski zwolennikiem szczpień

Michał Wiśniewski jest zwolennikiem naukowego podejścia do kwestii szczepień. Nawołuje, aby w tym temacie słuchać lekarzy.

Wyjawił, że z jego bliskiego otoczenia zmarło sześć osób, dlatego ani przez chwilę nie przeszło mu przez myśl, by się nie szczepić.

Michał Wiśniewski wpuści na koncert niezaszczepionych?

Ostatnio sporo mówi się również o podziałach na zaszczepionych i niezaszczepionych. Magda Gessler wyraziła swoje poparcie, by do resturacji mogły wchodzić tylko osoby z paszportem covidowym lub z aktualnym negatywnym testem na koronawirusa.

Krystyna Janda z kolei zaczęła zastanawiać się, czy pracować dalej z niezaszczepionymi aktorami.

A czy Michał Wiśniewski, jako zwolennik szczepień, wpuści na swoje koncerty osoby niezaszczepione? Jak się okazuje, juror "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nie uważa, że to powinno leżeć w jego kompetencjach.

Nawiązał również do wypowiedzi Kazika, który sprzeciwił się koncertom i festiwalom tylko dla zaszczepionych, używając pojęcia apartheid, któremu on i jego zespół mówi "nie".

Michał Wiśniewski, wypowiadając się na temat podziałów, wyznał, że jego zdaniem była to przesada.

Co jeszcze zdradził w temacie szczepień? Zobaczcie w wideo poniżej:

Więcej o newsów gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie

Joanna Liszowska zachwyca bez makijażu

Andrzej Piaseczny wreszcie go pokazał, Miał ważny powód

Nie mogliście obejrzeć odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"? Nic straconego! Oglądajcie na PolsatGo już TERAZ

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama