Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Michał Wiśniewski układa sobie życie na nowo. Jak wygląda jego związek z Pauliną?

Po głośnym rozstaniu w marcu tego roku z Dominiką Tajner (40 l.), Michał Wiśniewski (47 l.) dość szybko znalazł nową partnerkę. 35-letnią Paulinę piosenkarz poznał dzięki jednemu z portali randkowych. Muzyk przyznał, że zafascynowała go jej osobowość oraz to, że nie jest ona osobą zawodowo związaną z show-biznesem, dzięki temu ma zupełnie inne spojrzenie na świat.

Nie minęło kilka miesięcy, a mamy sensacyjną informację. Portal "Pudelek" pisze, że Paulina jest w... ciąży! Piosenkarz na razie nie odniósł się do tych informacji publicznie. Gdy gościł w programie "Pytanie na Śniadanie" zapytano go, czy jest to prawda. Michał zrobił wymowną minę i szybko zaczął mówić na zupełnie inny temat. Nie zdementował jednak tej informacji. 

Reklama

Za to Dominika Tajner poproszona o komentarz, skwitowała krótko: - Co mogę powiedzieć. Życzę szczęścia! Jednocześnie zamieściła w internecie zdjęcie z dziećmi Michała, sugerując, że bardzo za nimi tęskni.

Michał Wiśniewski ze swoich poprzednich związków ma czworo dzieci. Jego obecna ukochana ma również czwórkę własnych pociech. Oboje mają więc za sobą bujne życie rodzinne. Przed Wiśniewskim rozwód z Dominiką Tajner, która była jego czwartą żoną. 

Natomiast Paulina ma za sobą dwa nieudane małżeństwa, z których z każdego ma dwójkę dzieci. Ich nowa rodzina będzie iście patchworkowa. Nawet jeśli informacje o nowym potomku nie są prawdziwe, to wychowanie i opieka nad ośmiorgiem dzieci nie należy nigdy do łatwych. 

Już na same prezenty urodzinowe można wydać fortunę. Na szczęście dzieciaki szybko dorastają i niektóre, jak najstarszy syn Xavier (17), pomagają już nawet tacie na scenie. Trudno jednak wyobrazić sobie, żeby mogła to robić cała ósemka jednocześnie.

***
Zobacz więcej materiałów:


Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje