Reklama
Reklama

Michał Wiśniewski prosił o krew. Jego matka musiała przejść operację

18 stycznia Michał Wiśniewski (50 l.) zwrócił się do fanów z apelem o pomoc dla swojej mamy, która przebywa obecnie w szpitalu. Dziś znane są nowe fakty w tej sprawie. Wiadomo już, kiedy pani Grażyna przeszła operację. O wszystkim lider Ich Troje poinformował w social mediach. Co przekazał zaniepokojonym fanom?

Kolejne problemy Michała Wiśmiewskiego

Michał Wiśniewski w ciągu kilku ostatnich tygodni przechodzi bardzo intensywny okres. Jakiś czas temu muzyk poinformował w mediach społecznościowych, że wraz z piątą żoną oczekuje narodzin swojego szóstego dziecka. W grudniu wyszło na jaw, że lider grupy Ich Troje pożegnał się z programem "Twoja twarz brzmi znajomo" i nie wystąpi już w kolejnej edycji popularnego show.

Reklama

Teraz okazuje się, że na tym nie kończą się kłopoty sławnego wokalisty. 18 stycznia na instagramowym profilu Michała Wiśniewskiego pojawiło się nagranie, w którym celebryta zwraca się do internautów z ogromną prośbą. Jak poinformował gwiazdor,  jego mama - Grażyna Wiśniewska - jest chora i przebywa obecnie w szpitalu.

"Myślałem, że nie będę musiał wszystkim opowiadać tej historii, dlatego nikogo nie informowałem, ale teraz potrzebuję. Potrzebuję krwi grupy 0 Rh- dla mojej mamy, która leży w Warszawie. Mama potrzebuje Waszej pomocy, nas wszystkich. Ja zresztą zrobię to samo, oddam, bo mam taką samą grupę krwi jak ona" - przekazał wyraźnie wzruszony muzyk.

Mama Michała Wiśniewskiego musiała przejść operację

Jak relacjonuje Wiśniewski, sam udał się do szpitala, by oddać krew i wspomóc potrzebującą mamę. Dziś na swoim instagramowym profilu udostępnił kolejne nagranie, w którym dziękuje wszystkim za pomoc i przekazuje kolejne informacje o stanie pani Grażyny. Okazuje się, że stan jej zdrowia był na tyle poważny, że kobieta musiała zostać poddana operacji.

"Serdecznie dziękuję za wczorajszy odzew, to było bardzo miłe, ponieważ jestem pierwszy raz w takiej potrzebie to ciesze się, że mam na kogo liczyć, to wiele dla mnie znaczy. (...) W takich sytuacjach wykorzystuje się każdą szansę, ja też służę państwu wsparciem (...). Odzew jest tak strasznie duży, że myślę, że będę kontynuował to w przyszłości" - zapowiada lider zespołu Ich Troje.

Michał Wiśniewski podzielił się też niepokojącymi wiadomościami. Wygląda na to, że piosenkarz nie był w stanie pomóc swojej mamie, bowiem  - mimo zgodności grup krwi - nie może zostać dawcą. Wszystko przez przebyte choroby.

"Moja mama jest właśnie operowana, ja pojechałem do centrum krwiodawstwa i niestety nie mogę oddać krwi ze względu na przebyty nowotwór i leczenie łuszczycowe. Pomimo tego, że ma 0 Rh-, to nie mogę oddać krwi" - powiedział zasmucony muzyk.

Jak można jednak wywnioskować, fani piosenkarza nie zawiedli i pani Grażyna otrzymała potrzebną pomoc. Niestety Michał Wiśniewski nie zdradził informacji na temat tego, z jakimi problemami zdrowotnymi boryka się jego mama. Pozostaje trzymać kciuki, by szybko wróciła do zdrowia!

Chcesz skomentować artykuł? Zrób to na Facebooku

Zobacz też:

Michał Wiśniewski, Zbigniew Zamachowski, Katarzyna Bosacka czy Izabella Łukomska-Pyżalska. Oni mają najwięcej potomstwa w polskim show-biznesie

Michał Wiśniewski: Tragedia w rodzinie. Mama Grażyna Wiśniewska w szpitalu. Potrzebna krew! Lider Ich Troje błaga o pomoc!

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Michał Wiśniewski widzi Skrzynecką i Gąsowskiego w śniadaniówce Polsatu!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy