Reklama
Reklama

Michał Szpak w skórzanym wdzianku na scenie. Daje popis swoich umiejętności przed tłumem celebrytek

Michał Szpak znany jest ze swojej oryginalnego stylu. Długie włosy, wzorzyste ubrania, biżuteria i kolorowe paznokcie to jego znaki rozpoznawcze. Artysta pojawił się niedawno na wydarzeniu, na które został zaproszony tłum celebrytek. Wokalista zaskoczył gości modnym zestawem ubrań.

Michał Szpak - kontrowersyjny wokalista

Michał Szpak to jeden z najbardziej charakterystycznych polskich artystów. Od lat wzbudza ogromne kontrowersje nie tylko swoim zachowaniem, ale i wyglądem. Zasłynął w 2011 roku występem w talent-show "X Factor" i od tego czasu wydaje kolejne płyty i single.

Niedawno pojawił się na wydarzeniu, na które zaproszone zostały najbardziej znane celebrytki. Na tę okazję wybrał dość odważny strój.

Zobacz też: Michał Szpak zarzuca Telewizji Polskiej niewłaściwe traktowanie

Reklama

Michał Szpak w skórzanych dzwonach śpiewa na imprezie dla celebrytek

Michał Szpak na tę szczególną imprezę założył skórzane dzwony oraz czarną koszulę z ozdobnymi wycięciami. Szyję oplótł długim sznurem pereł. Tego dnia było bardzo ciepło i słonecznie, dlatego artysta ukrył swoje oczy pod dużymi okularami, które swoim wyglądem przypominały te z lat dziewięćdziesiątych. Trzeba przyznać, że podczas wydarzenia wyglądał jak prawdziwa zagraniczna gwiazda.

Michał Szpak pochwalił się swoim domem

Michał Szpak mieszka w samym centrum Warszawy, w okolicach Placu Zbawiciela. Apartament mieści się w kamienicy na najwyższym piętrze, z którego widać Pałac Kultury i Nauki. Jakiś czas temu wyszło na jaw, że mieszkanie Szpaka należało kiedyś do Mieczysława Fogga.

Dzięki wysokim stropom i dużym oknom pomieszczenia są bardzo jasne, z kolei na podłodze leży piękny stary parkiet. Między pomieszczeniami zamontowano duże, podwójne drzwi. Z kolei sufity ozdabia stara sztukateria.

Michał w mieszkaniu ma kolekcję płyt, gramofon oraz sprzęt muzyczny. Wnętrza mieszkania artysta chętnie pokazuje w swoich social mediach. Apartament Szpaka ma też balkon, na którym ustawiono krzesła, stolik oraz sofę. Z tarasu rozpościera się piękny widok na rośliny i Warszawę.

Zobacz też:

Nina Terentiew zachwyca się talentem Michała Szpaka. "Leci czasem za wysoko i za daleko, ale ma prawo"

Maryla Rodowicz na restrykcyjnej diecie. Tak przygotowuje się do Polsat SuperHit Festiwal 2023

Michał Szpak chce zostać ojcem. Wyznał też prawdę o konserwatywnych poglądach!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy