Reklama
Reklama

Michał Szpak uwielbia swoje długie włosy. Teraz dzięki nim sporo zarobił!

Michał Szpak wbrew konwenansom nosi długie włosy. Jak się okazuje, potrafił nieźle spieniężyć ten fakt. Jakiś czas temu został ambasadorem marki i wziął udział w kampanii reklamowej szamponu. Dzięki temu zgarnął niezłą sumę! "Sprzedał się" - piszą fani.

Michał Szpak w reklamie szamponu

Wizerunek Michała Szpaka od początku jego kariery był nietuzinkowy. Gwiazdor stosuje makijaż, maluje paznokcie, również jego styl ubierania się jest nietypowy. Choć za ten kontrowersyjny wizerunek wielokrotnie spadała na niego fala hejtu, on nic sobie z tego nie robi, stylizując się tak, jak lubi.

Co więcej, ostatnio nawet nieźle na tym zarobił, a konkretnie na swoich długich bujnych włosach. Michał Szpak został ambasadorem jednej z marek, a w ramach współpracy zaangażowano go do kampanii reklamowej szamponu.

Reklama

Dotąd to kobiety głównie brały udział w tego typu reklamach, pokazując efekt działania produktu na długich włosach. Michał Szpak jednak także ma czym się pochwalić, zatem nie dziwne, że marka zdecydowała się właśnie jego zaangażować do reklamy. Na portalu Wirtualne Media możemy przeczytać, że gwiazdor jest pierwszym polskim ambasadorem reklamowym marki Pantene.

Ile zarobił Michał Szpak za reklamę szamponu?

"Super Express" dowiedział się, że wokalista nieźle na tym zarobi! "Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że za reklamę Szpak mógł dostać ok. 200 tys. zł" - czytamy.

Na konferencji prasowej marki Michał Szpak porównał się do... biblijnego Samsona, zaznaczając, że choć wielokrotnie jest krytykowany za swój wygląd, to cieszy się, że trwa w swoich postanowieniach.

"Bycie sobą w takim kraju, jakim jest Polska, nie jest najłatwiejsze, co nie oznacza, że nie przynosi również wielu pozytywnych emocji. Włosy dla mnie zawsze były siłą, tak jak u Samsona. Wielokrotnie mówiono do mnie: ‘Michał, jak zetniesz włosy, to będziesz wyglądał w końcu jak człowiek’ - cytuje jego słowa "Super Express".

Michał Szpak nadal nie zamierza uginać się pod presją innych.

"Moje zdanie jest takie: człowiek wygląda jak człowiek, kiedy czuje się pewny siebie w ciele, w którym jest... Ja się czuję ze sobą dobrze. Włosy są moją siłą. Pomagają mi odnaleźć się w świecie" - dodał, zapewniając również, że nigdy w życiu ich nie zetnie.

Naszym zdaniem Michał Szpak w takiej fryzurze wygląda bardzo korzystnie. Widzicie go w krótkich włosach?

Zobacz też:

Milioner zamienił życie byłej polskiej miss w bajkę

Chłopak Edyty Zając w "Tańcu z gwiazdami"?!

Wróżbita Maciej ostrzega Polaków!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy