Reklama
Reklama

Michał Szpak szokuje w sieci. Chce współpracować ze znaną marką!

Michał Szpak (31 l.) uwielbia szokować publikę. Kontrowersje wzbudzają nie tylko jego stroje i stylizacje, ale również zachowanie. Ostatnio do mediów społecznościowych artysta wrzuciła nagranie, w którym pojawił się w bieliźnie znanej marki. Czyżby chciał zostać twarzą majtek?

Michał Szpak (posłuchaj) znany jest ze swojej aktywności w mediach społecznościowych. Na Instagramie śledzi go już 222 tysięcy osób. To właśnie w sieci gwiazdor często publikuje zdjęcia i relacje, chwaląc się i dzieląc swoim życiem prywatnym z fanami. Na jego profilach nie brakuje kontrowersyjnych publikacji. Niedawno chwalił się pośladkami i wystawiał je do fotografii, a ostatnio poinformował fanów, że został wyrzucony z TVP. Podobno informacja ta wywoła u niego uczucie ulgi i ma już inne propozycje zawodowe. 

Reklama

Michał Szpak szokuje w sieci. Chce współpracować ze znaną marką!

Michał Szpak niedawno na Instagramie zamieścił wymowną relację. Na nagraniu widać muzyka bez koszulki, gdzie do obiektywu pręży nagą klatkę, a spod spodni wystają mu majtki marki "Calvin Klein". 

31-latek napisał, że chce zostać twarzą firmy!

Szokuje Was jeszcze jego zachowanie?

Michał Szpak: wiek, Instagram, kariera

Michał Szpak urodził się w 1991 roku w Jaśle. Karierę rozpoczął od występu w programie "X Factor", gdzie zajął drugie miejsce. Swoim wizerunkiem od początku wzbudzał zainteresowanie, co swego czasu nie spodobało się Mai Sablewskiej, która zasiadała w fotelu jurorki. 

W 2016 roku reprezentował Polskę w 61. Konkursie Piosenki Eurowizji. Przez cztery edycje był trenerem w programie "The Voice of Poland", jednak ostatecznie w atmosferze skandalu pożegnał się ze stacją. 

Zobaczcie również:

Anna Lewandowska i Robert "pamiętają o Ukrainie" na pokazie mody w Paryżu!

Michał Wiśniewski ruszył z Xavierem na pomoc uchodźcom! Przyjmie do siebie rodzinę z dziećmi

Księżna Kate promienieje! Wszyscy domyślają się, co jest powodem!

Luzowanie obostrzeń epidemicznych. Rozporządzenie rządu weszło w życie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy