Reklama
Reklama

Michał Szpak. Coming out to dopiero początek! Marzy o dziecku, bo "zostaje na zawsze"

Michał Szpak (31 l.) jest nie tylko uzdolniony i kontrowersyjny, ale także bardzo wrażliwy. Plotki na temat jego orientacji seksualnej przewijały się w mediach od lat. Nie wiadomo, czy pod naporem mediów, czy z własnej woli, wokalista dokonał głośnego coming outu. Dziś Michał Szpak jest w stanie opowiedzieć, w kim mógłby się zakochać. Co więcej, jest także gotowy na... dziecko!

Michał Szpak (posłuchaj!) w czerwcu tego roku dokonał dziwnego coming outu. Na początku opublikował manifest na temat bycia "Queer". Szybko się z tych słów wycofał, aby oficjalnie potwierdzić swoją seksualność. Parę miesięcy później był w stanie na spokojnie opowiedzieć w kim może się zakochać, a także, że jest gotowy na... dziecko!

Reklama

Michał Szpak. Coming out to dopiero początek!

Michał Szpak wielokrotnie udowadniał swoje wsparcie społeczności LGBT+. Jego manifest o równości wywołał wielkie poruszenie, bo jak to mówią "każdy się domyślał".

"Queerarchia to świat, w którym jesteś tym, kim pragniesz być. Queerarchia to świat wolny od stygmatu winy i piętna wstydu. Wolny od tego, co gorsze i lepsze. Świat, w którym możesz być tak męska, tak kobiecy, tak niebinarne, jak tylko jesteś w stanie to sobie wyobrazić. (...) I jeśli kiedykolwiek, queerowa istoto, poczujesz się sama, to pamiętaj: nigdy nie byłaś, nie jesteś i nie będziesz sama. Bo Queerarchia jest w Tobie! Queerarchia jest we mnie i w każdym, kto chce żyć jej prawem. (...) Bądź z nami, queerami" - napisał wówczas na Instagramie Szpak.

Wielu potraktowało wpis Szpaka jako swoisty coming out. Media zaczęły rozpisywać się o jego odważnym kroku w mówieniu o seksualności. Jakie plany na przyszłość ma wokalista?

Michał Szpak po coming oucie mówi o miłości

Michał Szpak udzielił wywiadu w "Twoim Stylu", w którym szczerze mówi o swojej orientacji, miłości i marzeniu o posiadaniu dziecka. Okazuje się, że wokalista jest panseksualny, a miłość nie ma dla niego płci.

"Miłość to opieka, troska, zachwyt, relacja z osobą, z którą jest mi dobrze. Nie mogę powiedzieć, że zakocham się tylko w kobiecie lub tylko w mężczyźnie, bo ja zakochuję się w człowieku. Seksualność to sfera, którą odkrywa się całe życie. Gdybym miał jednoznacznie siebie określić, jestem panseksualny. Uważam, że każdy, niezależnie od płci kulturowej, tożsamości płciowej i orientacji seksualnej, zasługuje na miłość. Jestem queerowy, nie identyfikuję się z żadną płcią. Tam naprawdę żyję tu i teraz. Żyję chwilą" - powiedział Michał Szpak.

Michał Szpak chce mieć dziecko

Dla Michała ważna jest nie tylko miłość wobec partnera/partnerki, ale też... dziecka. Wokalista wyznał wielokrotnie, że posiadanie potomka lub potomstwa jest dla niego bardzo ważne.

"Marzę o tym, żeby mieć dziecko. To przedłużenie linii życia jest dla mnie niezwykle ważne. Kariera przemija, a dziecko, taka część ciebie, zostaje na zawsze" - wyznał w wywiadzie dla "Twojego Stylu".

Zobacz też:

Michał Szpak zrobił coming out? "Niech żyje Queerarchia!"

Michał Szpak zrobił coming out i... się wycofał. Fani komentują: "Co za szopa. I tak wszyscy wiedzą"

Michał Szpak pod presją wyznał prawdę o swojej seksualności: "Tak, jestem queer"

Michał Szpak pokazał zmarłą mamę. Napisał wzruszający post

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Szpak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy