Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Michał Piróg płacze z powodu Madonny i... zalicza wpadkę

"Ożesz k**** mać - to moja reakcja" - napisał na swoim Instagramie zrozpaczony Michał Piróg (40 l.) na wieść, że Madonna odwołała koncerty w Londynie. Przy okazji zaliczył ortograficzną wpadkę.


Tancerz, choreograf i aktywista społeczny czuje się oszukany przez amerykańską piosenkarkę, która odwołała najbliższe koncerty w Londynie.

Powodem mają być problemy zdrowotne i zalecenia lekarzy.

"Granie trzech koncertów z rzędu to dla mnie za dużo. Lekarze nalegali, żebym zrobiła sobie choć jeden dzień odpoczynku pomiędzy nimi" - tłumaczyła się Madonna na Instagramie.

Michał Piróg jednak widzi sprawę inaczej. Zapłakany żali się swoim fanom: 

"Ożesz k**** mać - to moja reakcja. Kiedy dowiadujesz się, że właśnie odwołali koncert, na który kupiłeś bilety prawie rok temu i które miały być również prezentem dla bliskich ci osób. Dzięki @madonna naprawdę nie pomagasz. No i zostajesz z wynajętym mieszkaniem, biletami lotniczymi i bez wisienki na torcie" (pis. oryg.).

Fani natychmiast pośpieszyli ze słowami otuchy. Jeden z nich zaproponował, aby Michał zamiast tego poszedł na koncert Zenka Martyniuka. Nie wiadomo, czy błąd ortograficzny był zamierzony.

Reklama

***

Zobacz więcej materiałów z życia gwiazd: 


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Michał Piróg

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne