Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

"Miałem botoks"

Pisarz Michał Witkowski (34 l.) w wywiadzie promującym nową książkę, przyznał się do wstrzykiwania botoksu. Jak podkreśla, "50 jednostek".

Wygląda na to, że panowie coraz częściej korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej. Jak twierdzi 50-letni Simon Cowell, juror brytyjskiego "Mam talent", "botoks jest dziś tak popularny jak pasta do zębów". Sam nie ukrywa, że wielokrotnie posiłkował się jadem kiełbasianym.

Reklama

O wstrzykiwaniu botoksu otwarcie mówi Tomasz Jacyków, operację plastyczną przeszedł aktor David Hasselhoff, Krzysztof Ibisz rozprawił się z "zespołem zmęczonego oka".

Do "zaszczytnego" grona dołączył Michał Witkowski. Pisarz i felietonista jednego z miesięczników, a prywatnie zdeklarowany homoseksualista, w wywiadzie dla "Gali" stwierdził, że "miał botoks, 50 jednostek, ale już puścił". W przyszłości nie wyklucza, że powtórzy zabieg:

"Gdybym miał pieniądze, to zrobiłbym sobie wypełnianie kwasem hialuronowym i od razu bym się zabotoksował. Naprawdę. O tu, na czole i tu z boku jeszcze. Obniżyłbym też sobie zakola" - wylicza.

Kontrowersyjna wypowiedź znanego pisarza

Krzysztof Ibisz coraz młodszy

Ibisz poddał się operacji plastycznej?

Dowiedz się więcej na temat: Michał Witkowski | operacje plastyczne

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje