Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Meghan Markle sprząta dom w obawie przed wirusem. Harry jest zestresowany

Koronawirus przeraża ludzi na całym świecie. Wirus rozprzestrzenia się błyskawicznie i nic dziwnego w tym, że nawet najsłynniejsi show-biznesu ulegają stresowi. Wyjątkiem nie są ani Meghan Markle (38 l.), ani Harry (35 l.)

Wirus COVID-19 zmienił życie ludzie na prawie całym świecie w jednym momencie. Chorują na niego młodzi i starzy, bogaci i biedni - nie ma reguły. 

Obecnie przed koronawirusem drżą również Meghan Markle i Harry, którzy przebywają w Kanadzie ze swoim synem Archiem. 

Dla brytyjskiego portalu Daily Mail wypowiedziała się w tej sprawie przyjaciółka Meghan. Ponoć była księżna zarządziła, że w ich kanadyjskiej posiadłości służba ma nosić jednorazowe, lateksowe rękawiczki. 

"Teraz tylko nieliczni będą mogli kontaktować się osobiście z nią, Harrym i Archiem. Meghan Markle powiedziała, że chce ograniczyć spotkania do minimum" - dodała kobieta. 

Meghan przestrzega wszystkich zasad higieny, ale stara się nie popadać w niepotrzebną panikę: 

"Stara się nie dotykać twarzy i myje często ręce. Powiedziała jednak, że ​panika nie przyniesie nic dobrego. Nie ma na to miejsca w jej domu. Nie chce, żeby Archiemu udzielał się niepotrzebny stres i napięcie. Jej dom jest jak sanktuarium, to miejsce spokoju".

Całą sytuację znacznie gorzej niż Meghan znosi Harry. Ponoć martwi się o swoją rodzinę, która została w Wielkiej Brytanii, gdzie pandemia zbiera coraz większe żniwo. 

"Harry był ostatnio w kontakcie z ojcem i babcią. Namawiał ich, by zachowali bezpieczeństwo i podjęli dodatkowe środki ostrożności" - powiedziała przyjaciółka Meghan. 

Harry ponoć jest dosłownie przerażony tym, jak lekko do tematu pandemii podchodzi jego rodzina. Królowa nie odizolowała się od świata, wręcz przeciwnie - powróciła ostatnio na chwilę do Pałacu Buckingham, a księżna Kate była niedawno na zakupach z dziećmi. 

W obliczu całej tej sytuacji czuje się bezradny, zwłaszcza teraz, gdy przebywa daleko od nich - w Kanadzie. 

Reklama

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Harry książę

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje