Reklama

Reklama

Meghan Markle rozważała występ w reality show o sławnych żonkach. Spotkała się nawet z producentem!

Meghan Markle (41 l.) po opuszczeniu Wielkiej Brytanii chętniej podejmuje kontakt z fanami i udziela wywiadów. Okazuje się, że żona księcia Harry’ego rozważała również inne aktywności. Chciała wystąpić w popularnym reality show? Przyznała to publicznie!

Meghan Markle chciała wziąć udział w reality show?

Meghan Markle dostała skrzydeł po wyprowadzce z ojczyzny ukochanego księcia Harry’ego. Widać to między innymi na bazie podejmowanych przez nią aktywności: coraz częściej udziela wywiadów, pozuje do sesji zdjęciowych. A nawet udała się na rozmowę dotyczącą udziału w popularnym reality show.

The Real Housewives jest programem, który w USA cieszy się entuzjastycznym odbiorem wśród widzów. Przedstawia bowiem historie życia zamożnych żon z różnych amerykańskich miast, które dobrowolnie pokazują blaski i cienie swoich domostw przed kamerami.

Reklama

Czy Meghan Markle przyjęła propozycję producentów? Wiemy, jaka jest prawda!

Meghan Markle publicznie rozprawia o reality show

Żona księcia Harry’ego wystąpiła w podcaście Archetypy. Miała wówczas sposobność skonfrontowania swoich decyzji z Andym Cohenem, który jest twórcą Żon Beverly Hills. Ten nie bez nacisku, chciał uzyskać od Meghan informację, czy dołączy do obsady programu.

Trudno stwierdzić, czy próbowała w ten sposób podkreślić, że przedstawiona przez Cohena propozycja jest kuriozalna.

Zdementowała jednak plotki, podkreślając, że nie przyjmie wspomnianej propozycji.

Meghan Markle odmówiła udziału w programie, mimo że rozmówca zapewnił ją, że produkcja reality show jest w stanie pójść na duże udogodnienia. Byłaby nawet w stanie "zbudować całe show wokół niej". 

Niemniej jednak udział Markle we wspomnianym formacie mógłby położyć się cieniem na jej relacjach z przedstawicielami rodu Windsorów.

Warto jednak zauważyć, że do amerykańskiego show trafiają gwiazdy znane z pierwszych stron gazet. Nie brakuje w nim nazwisk z tzw. śmietanki towarzyskiej. Kilka lat temu do obsady wystąpiła w nim Prawdziwych Żon Miami dołączyła polska modelka Joanna Krupa, która pokazała swoją codzienność przed kamerami, zabierając widzów nawet na swój ślub z pierwszym mężem Romainem Zago.

Zobacz też:

Wielkie starcie księżnej Kate i Meghan! Dojdzie do kolejnego skandalu?

Karol III zabronił Meghan przyjazdu do Balmoral. Oto, co powiedział synowi

Lewandowska szczerze o relacjach z żoną Messiego. Te słowa mówią wszystko

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry | Andy Cohen

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy