Reklama
Reklama

Meghan Markle przerwała milczenie po koronacji Karola III! Spływają gratulacje!

Meghan Markle (41 l.) nie uczestniczyła w koronacji, ponieważ zajęta była świętowaniem urodzin syna, Archiego. Dzieci są dla niej niewątpliwym priorytetem - jak się okazuje, nie tylko te własne! Oto jak spędziła Dzień Matki, w Anglii obchodzony 10 marca!

Meghan Markle świętowała Dzień Matki

Meghan Markle pokazała fanom, jak świętuje Dzień Matki. Znana żona księcia Harry’ego tego dnia znalazła czas zarówno dla swoich pociech, jak i najbardziej potrzebujących. 

Jej miły gest spotkał się z ogromną aprobatą ze strony fanów royalsów!

Meghan Markle w Dzień Matki wsparła potrzebujących

Meghan w Dzień Matki zdecydowała się wesprzeć kobiety swoją działalnością charytatywną. Udała się do fundacji "Alliance of Moms", czyli miejsca wspierającego kobiety w ciąży oraz nastolatki przebywające pod opieką zastępczą.

Reklama

Na fotografii udostępnionej przez profil "Alliance of Moms" można zauważyć, że kobiety ubrane są w takie same koszulki. To nie przypadek. Meghan poprzez zdjęcie promowała akcję charytatywną. Pieniądze ze sprzedaży t-shirtów pójdą do najbardziej potrzebujących!

Instagram rodziny królewskiej zachwycił cudownym zdjęciem!

Wielu z tej okazji postanowiło wspomnieć wspaniały post oraz życzenia, udostępnione niedługo po narodzinach synka, Archiego.

"Składając hołd wszystkim matkom dzisiaj - byłym, obecnym, przyszłym matkom i tym, które odeszły, ale na zawsze zostaną zapamiętane. Oddajemy cześć i świętujemy" - napisano w social mediach.

Mówiąc o matkach, które odeszły, nawiązano do księżnej Diany! Ten fakt wycisnął łzy z niejednego fana rodziny królewskiej.

Meghan Markle - dzieci to jej oczko w głowie

Meghan wie, jakie to ważne, by jako matka mieć wsparcie w bliskich. Z mężem doczekała się dwójki dzieci - synka Archiego, który skończył cztery lata (to właśnie jego impreza urodzinowa sprawiła, że Meghan nie brała pod uwagę wyjazdu na koronację), a także Lilibet, niemalże dwulatkę!

Choć niektórzy krytykowali jej nieobecność na ceremonii, Meghan nie jest kobietą, która przejmuje się zdaniem rodziny królewskiej. W niedzielny poranek, gdy jeszcze obchodzono zaszczyt Karola III, udała się na spacer po mieście - w luźnej stylizacji. W tym czasie Harry przebywał już w domu, zmęczony po podróży z koronacji.

Meghan Markle zorganizowała imprezę dla syna. "Skromne przyjęcie"

Meghan podczas koronacji miała niemniej emocji niż Harry oraz cała rodzina królewska. Organizowała wspomnianą wyżej imprezę urodzinową dla synka.

"To będzie skromne przyjęcie w domu. Meghan i Archie będą mieli wokół siebie przyjaciół i mamę Meghan, Dorię. Meghan zdecydowanie będzie miała w ten weekend wsparcie" - ujawniło źródło magazynu "People".

Szybki powrót Harry’ego do domu oraz niechęć Meghan do udziału w uroczystości sprawiła, że wielu zaczęło przyglądać się majątkowi znanej pary. Czy naprawdę mogą sobie pozwolić na taką niezależność od royalsów? Zwracając uwagę na ich ostatnie dokonania nietrudno o stwierdzenie, że dobrze radzą sobie bez finansowego wsparcia rodziny królewskiej.

Zaliczka za książkę "Spare" miała zapewnić im 20 milionów dolarów zysku, a 100 milionów zarobili dzięki współpracy z Netflixem. Oprócz tego Harry otrzymał 13,8 mln dolarów w spadku po księżnej Dianie.

Książę Harry i Meghan Markle cieszą się popularnością!

Czy Harry i Meghan mogą liczyć na dobre opinie londyńczyków? Jeszcze jak! W sondzie przeprowadzonej przez "Fakt" ludzie jasno dali do zrozumienia, że jeśli o royalsach mowa, to znana para jest ich faworytami.

"Nie przepadam za monarchią, nie jest dla mnie istotna, myślę, że duża część nastawienia względem Meghan Markle to po prostu rasizm. Czuję się z tym bardzo niekomfortowo, jak potraktowały ją media".

"Spora część młodszego pokolenia im współczuje, że musieli walczyć z systemem. Starsze osoby raczej sądzą, że są jak inni i powinni byli się dopasować".

Tego typu wypowiedzi musiały bardzo zdenerwować rodzinę królewską... i ucieszyć Meghan, która kolejny raz udowodniła, że stawiając na swoim i uciekając od królewskiego życia, zrobiła co najlepsza dla siebie i bliskich.

Czytaj też:

USA: Policjantka zagryziona przez psa. Agresywne zwierzę zaatakowało też jej syna

Ukrócił plotki o Meghan Markle w przebraniu! Poznaliśmy tożsamość niecodziennie wyglądającej postaci

Książę William szykuje szokującą zemstę na bracie! Przyjaciel następcy tronu się wygadał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy