Reklama
Reklama

Meghan Markle pokazała się w stylizacji za 80 tysięcy złotych. Na bogato

Meghan Markle (41 l.) w ostatnich tygodniach niezbyt chętnie pojawiała się w mediach. Aktorka postanowiła, chyba by to jej mąż przez krótki czas cieszył się zainteresowaniem ze strony dziennikarzy. Jak się jednak okazuje, 41-latka ogłosiła wielki powrót w związku ze współpracą z jedną z marek.

Książę Harry i Meghan Markle cieszą się z zainteresowania mediów

Książę Harry i Meghan Markle z pełnienia swoich oficjalnych obowiązków na rzecz brytyjskiej rodziny królewskie zrezygnowali już parę lat temu. To nie sprawiło jednak, że media przestały się nimi interesować. Wręcz przeciwnie. Harry i Meghan spełniają się w roli celebrytów, którzy chętnie udzielają wywiadów, w których często opowiadają intymne szczegóły z życia na królewskim dworze.

Reklama

Doskonałymi przykładami jak doskonale sprzedaje się prywatność, jest dokument Netflixa oraz książka "Ten drugi", w której Harry opisuje swoje traumatyczne życie.

W sieci zawrzało, kiedy Meghan przez jakiś czas przestała korzystać ze swojego statusu gwiazdy i na parę tygodni przestała pojawiać się publicznie. Na szczęście jej fani mogą odetchnąć z ulgą, ponieważ ogłosiła wielki powrót.

Meghan Markle wraca w stylizacji za 80 tysięcy złotych

Meghan Markle pojawiła się niedawno podczas imprezy przygotowanej dla jednej z marek. 41-latka od jakiegoś czasu chętnie reklamuje produkty tej firmy. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie droga stylizacja, którą wybrała żona Harry'ego.

Na instagramowym profilu @royalfashionpolice pojawiło się dokładnie wyliczenie, ile kosztowały dodatki oraz ubrania, które ma na sobie Meghan. Beżowy trencz od Burberry, koszula od Ralpha Laurena, zegarek Cartiera oraz pantofle Aquazzura to koszt około 18 tysięcy dolarów. W przeliczeniu na złotówki będzie to mniej więcej 80 tysięcy.

Harry i Meghan przechodzą kryzys?

Okazuje się, że relacje między Meghan i Harrym uległy znacznemu pogorszeniu. W sieci pojawiła się cała masa nagrań, która sugeruje, iż w ich związku jest poważny kryzys. Fani pary sugerują również, że nie ma między nimi chemii, a wszystkie gesty czułości są sztuczne. Meghan ma być też niezbyt zadowolona z tego, jak prezentuje się jej ukochany.

"Nie znosi szarych polówek i czapek z daszkiem, które zazwyczaj nosi. (...) Wyszła za księcia, a nie za włóczęgę" - pisała użytkowniczka TikToka @realshow787.

Zobacz też:

Pierwsza kochanka Harry'ego ujawniła szokujące informacje! Nie poszło mu za dobrze?

Książę Harry i Meghan Markle staną przed sądem. Nie ma zamiaru odpuścić!

Meghan Markle podburza Harry'ego do ataków na rodzinę? Znana ekspertka nie przebiera w słowach


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama