Reklama
Reklama

Meghan Markle otrzymała ostateczny cios. Księżne Kate i Camilla dopięły swojego!

Meghan Markle doświadczyła kolejnego ciosu ze strony rodziny królewskiej. Księżna Kate i księżna Camilla oficjalnie przejęły ostatnie sprawy, którym dowodzili Harry i Meghan.


Dwa lata temu książę Harry i Meghan Markle postanowili wystąpił z rodziny królewskiej i rozpocząć życie na własny rachunek. Jednak, jak się okazuje, ze swoim dotychczasowym życiem nie chcieli zrywać aż tak radykalnie. Para chciała zatrzymać patronaty, które były bliskie ich sercu. Harry miał tytuł patrona angielskiego rugby - Union i Rugby Football League, z kolei Meghan, która jest aktorką, otrzymała patronat w Teatrze Narodowym. 

Królowa Elżbieta zdecydowała jednak, że nie mogą dłużej pełnić tych funkcji. Jak wskazuje londyński "The Sunday Times", księżna Camilla przejmie rolę Meghan Markle w Teatrze Narodowym. 

Reklama

Z kolei Harry'ego zastąpi księżna Kate. 

Kim jest Meghan Markle?

Rachel Meghan Markle urodziła się 4 sierpnia 1981 roku w Los Angeles. Jest amerykańską aktorką i aktywistką społeczną. W 2011 roku poślubiła swoje pierwszego męża, Trevera Engelsona. Małżeństwo zakończyło się rozwodem zaledwie 2 lata później. W 2018 roku wyszła za mąż za księcia Harry'ego z Walii, z którym ma dwoje dzieci: Archiego i Lilibet. Para  w 2020 roku zrezygnowała z pełnienia obowiązków na dworze królowej Elżbiety, zrezygnowała z tytułów i wystąpiła z rodziny królewskiej. Media okrzyknęły to wydarzenie "Megxitem".

Zobacz też:

W willi Meghan i Harry'ego wartej 11 milionów dolarów śmierdzi! "Jak podroby gnijące na słońcu"

Patryk Vega przegrał z Dodą. "Miłość, seks & pandemia" to niewypał?

Metamorfoza Adele. Jak zmieniała się na przestrzeni lat?

Koronawirus we Włoszech. Wkrótce nowe obostrzenia

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Camilla Parker Bowles | Meghan Markle
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy