Reklama
Reklama

Meghan i Harry podzielili się najnowszą fotką synka. Archie nieźle wyrósł!

Archie skończył właśnie dwa lata! Z tej okazji jego rodzice postanowili włączyć się w szczytną akcję promocji szczepień zwłaszcza w kręgach mieszkańców krajów rozwijających się. Meghan (39 l.) i Harry (36 l.) opublikowali najnowsze zdjęcie synka i opatrzyli je ważnym apelem. Słowa są poruszające, ale fani pary zwracają uwagę na coś jeszcze... Nie do wiary, jak wyrósł Archie!

6 maja syn Harry'ego i Meghan obchodził drugie urodziny. Z tej okazji z całego świata spływały najserdeczniejsze życzenia. Z dobrym słowem pospieszyła także rodzina królewska. 

Na oficjalnych profilach w mediach społecznościowych pojawił się lakoniczny wpis opatrzony zdjęciem małego Archiego w ramionach rodziców. Fotka wykonana została niedługo po narodzinach chłopca.

Zdecydowanie mniej oszczędni w słowach byli Meghan i Harry. Na stronie internetowej ich organizacji charytatywnej opublikowali najnowsze zdjęcie synka i wystosowali ważny apel. Wpis dotyczy szczepionek.

Reklama

 W dalszej części apelu Sussexowie wyrazili nadzieję, że świat znajduje się na dobrej drodze do poradzenia sobie z pandemią COVID-19. Zauważyli, że są miejsca szczególnie dotknięte koronawirusem i że większość dawek szczepionek trafiła do bogatszych krajów. Co więcej, w wielu krajach rozwijających się dystrybucja szczepionek nawet nie ruszyła.

Poprosili, by w miarę możliwości angażować się w akcję "dostarczenia szczepionek rodzinom w najbardziej narażonych miejscach na świecie".

Meghan i Harry już podjęli działania mające na celu pomoc biedniejszym i namawiają na podobny ruch wszystkich innych. Proszą o wpłaty przynajmniej 5 dolarów na ten cel.

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Meghan Markle | Książę Harry | książę Archie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama