Reklama

Reklama

Reklama

Meghan i Harry odwiedzili Elżbietą II. Nagranie ze spotkania trafi do publiki?

Książę Harry (37 l.) i Meghan Markle (40 l.) niedawno zawitali w Europie i odwiedzili dwa kraje: Holandię i Wielką Brytanię. Podczas wizyty towarzyszyły im kamery platformy streamingowej. Czy spotkanie z królową również zostało nagrane i materiał z monarchinią zamieszczono na nagraniu Sussexów?

Książę Harry z małżonką, Meghan Markle w ostatnim czasie są na pierwszych stronach gazet. Ulubieńcy zagranicznej prasy nie mają jednak dobre opinii. Portale plotkarskie i magazyny huczą o ich skandalach i kłótniach z rodziną królewską. 

Sussexowie niedawno zjawili się z wizytą w Europie. Odwiedzili Holandię, gdzie wzięli udział w otwarciu zawodów sportowych i nagrywali film dokumentalny dla Netflixa. Podczas ich wizyty towarzyszyły im kamery, gdyż w firmie "Archewell Productions" tworzą pierwszy projekt dla platformy streamingowej, który będzie dotyczyć wymienionych zawodów sportowych. 

Reklama

Nie da się ukryć, że Harry z żoną wymigiwali się od przylotu do ojczyzny 37-latka. Jako powód swojej długiej nieobecności na królewskim dworze podawali fakt, że wnuk Elżbiety II miał obawiać się o swoje życie. Ostatecznie zakochani pojawili się również w Wielkiej Brytanii i spotkali z monarchinią. 

Czy ich rozmowa również została nagrana?

Meghan i Harry odwiedzili Elżbietą II. Nagranie ze spotkania trafi do publiki?

Jak podają zagraniczne media podczas wizyty w zamku Windsor, grupa kamerzystów Netflixa, którzy śledzili Sussexów podczas Igrzysk Invictus w Holandii, nie została dopuszczona do spotkania z królową. 96-letnia Elżbieta II w ramach nadchodzącego filmu dokumentalnego nie zrobiła wyjątku i nie zdecydowała się na wystąpienie przed obiektywem.

Informator ujawnia pogłoski, że królowa mogła jednak zgodzić się na prywatne nagranie krótkiej wiadomości wspierającej sportowców. 

Czy Harry i Meghan wykorzystają je w swoim dokumencie?

Archewell Productions: czym się zajmuje?

Na stronie archwell.com czytamy, że "Archewell Productions zostało stworzone przez księcia i księżną Sussex w celu tworzenia programów, które informują, podnoszą i inspirują. Dzięki kreatywnemu partnerstwu z Netflix — wiodącym na świecie serwisem oferującym rozrywkę strumieniową z ponad 195 milionami użytkowników — firma Archewell Productions wykorzysta moc opowiadania historii, aby objąć nasze wspólne człowieczeństwo i obowiązek wierności prawdzie przez współczujący obiektyw".

Obecnie Archewell Production tworzy dwa projekty.

Meghan Markle i książę Harry: ślub, Wielka Brytania, Los Angeles

Meghan Markle i książę Harry pobrali się w 2018 roku, a rok później na świecie powitali syna, Archiego.

Na początku małżonkowie zamieszkali na królewskim dworze, ale życie pełne wyrzeczeń i protokołów im nie odpowiadało. Prasa donosiła o kłótniach, jakie miały zachodzić pomiędzy żoną księcia, a jego bliskimi.

Ostatecznie w 2020 roku Sussexowie zrzekli się pełnienia oficjalnych funkcji w rodzinie królewskiej.

Para obecnie mieszkają w Kalifornii. Małżonkowie mieli nadzieję osiąść w cichej i spokojnej dzielnicy, dlatego za miejsce docelowe obrali prestiżową okolicę w Santa Barbara. Sussexowie zostali mieszkańcami Montecito, a na podwórku hodują kurczaki! 

Zagraniczne media donoszą, że willa kosztowała ich 14 650 000 dolarów. 
Byli royalsi mogą cieszyć się ogromną posiadłością, która ma dziewięć sypialni i szesnaście łazienek. Dom zlokalizowany jest na dużej działce z ogrodem różanym i stuletnimi drzewami oliwnymi. Na terenie znajduje się również basen, kort tenisowy i dwupokojowy domek dla gości.

Stany Zjednoczone miały być azylem dla małżonków, którzy podobno zmęczeni byli życiem na świeczniku. Po czasie wyszło na jaw, że sami pragną medialnego rozgłosu i często udzielają się w telewizji i prasie.

Zobaczcie również:

Radosław Pazura wspomina dzień, który odmienił jego życie. "Groziło mi kalectwo"

Michał Wiśniewski o sytuacji Cichopek i Kurzajewskiego: "Współczuję wam, kochani"

Netflix zapowiada 18 polskich seriali i filmów. Kiedy premiery?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę Harry | Meghan Markle | Królowa Elżbieta II

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy