Reklama

Reklama

Reklama

Michał Wiśniewski o sytuacji Cichopek i Kurzajewskiego: „Współczuję wam, kochani”

Michał Wiśniewski stanął po stronie Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego w słynnej aferze podsłuchowej. Piosenkarz uważa również, że nawet jeśli powodem rozstania była nowa miłość jej lub Marcina Hakiela, to nie ma w tym nic złego, gdyż każdy ma prawo zakochać się na nowo. On sam zresztą coś o tym wie…

Rozstanie Kasi Cichopek i Marcina Hakiela jest szeroko komentowane nie tylko przez ich fanów, ale także osoby z show-biznesu! O byłej już parze jest głośno nie tylko ze względu na sam rozwód, ale także słynną już aferę podsłuchową.

Przypomnijmy, że jakiś czas temu wyszło na jaw, iż Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski, o którym mówi się, że jest jej domniemanym kochankiem, mieli być podsłuchiwani, a taśmy zostały rozesłane do mediów w całej Polsce. Nagrania trafiły również na skrzynkę mailową Marcina Hakiela, co go niezwykle zbulwersowało.

Reklama

Wiśniewski o taśmach Cichopek i Kurzajewskiego

Sprawa trafiła w już w ręce organów ścigania, ale nadal jest chętnie komentowana. Do tego tematu odniósł się również Michał Wiśniewski. W rozmowie z "Faktem", zwracając się do Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego, wyznał:

Michał Wiśniewski skomentował też samo rozstanie Cichopek z mężem. Gwiazdor, który ma za sobą cztery rozwody, ma w tej kwestii dość luźne podejście.

Przypomnijmy, że kwestia owego zakochania wciąż pozostaje otwarta. Początkowo nie było mowy o tym, że ich związek rozpadł się przez ewentualną zdradę.

Dopiero gdy tabloidy zaczęły spekulować, że Kasię Cichopek i jej kolegę z pracy, Macieja Kurzajewskiego, łączy coś więcej, zaczęto doszukiwać się dowodów ewentualnej zdrady. Być może ten temat zostałby całkowicie zapomniany, gdyby nie słynny już wywiad Marcina Hakiela u Aleksandry Kwaśniewskiej, gdzie wprost zasugerował, iż jego żona potrzebowała wolności dla innego mężczyzny.

Kasia Cichopek zgodnie z tym, co napisała w oświadczeniu informującym o rozwodzie, dotąd nie odniosła się do tej kwestii.

Zobacz też:

Domańska odwołuje słowa o Hakielu!

Kwaśniewska została "poinformowana" o rozpadzie małżeństwa!

"The Times": Moskwa podjęła decyzję o ataku na Mołdawię

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Michał Wiśniewski | Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy