Reklama
Reklama

Megan Fox i Machine Gun Kelly mają wstrząsający rytuał! Piją nawzajem swoją… krew! "To tylko kilka kropel"

Megan Fox i Machine Gun Kelly jakiś czas temu się zaręczyli. Wówczas muzyk wręczył ukochanej pierścionek „pułapkę”. To jednak, jak się okazuje, nie była najdziwniejsza rzecz, jaką zrobił… Para ma bowiem wspólny rytuał, który dla wielu może być wstrząsający!

Megan Fox przez wiele lat była żoną gwiazdora serialu "Beverly Hills 90210", Briana Austina Greena, z którym doczekała się trojga synów. Para miała wiele kryzysów, z których wcześniej udawało im się wychodzić zwycięsko. Ostatniego nie byli jednak w stanie pokonać i podjęli decyzję o rozstaniu.

Dziś oficjalnie są już po rozwodzie, jednak zanim sąd orzekł nieważność ich małżeństwa, oboje zdążyli wejść w nowe związki. Brian Austin Green związał się z gwiazdą filmów dla dorosłych Tiną Louise, u boku której nie zagrzał jednak zbyt długo miejsca. Na szczęście znalazł jednak pocieszenie u boku  Sharny Burgess, która aktualnie oczekuje jego dziecka.

Reklama

Machine Gun Kelly wręczył Megan Fox pierścionek pułapkę

Megan Fox z kolei zakochała się ze wzajemnością w Machinie Gun Kellym. Para na każdym kroku udowadnia, że są w sobie szaleńczo zakochani. Jeszcze zanim aktorka otrzymała rozwód, przyjęła pierścionek zaręczynowy od ukochanego. Nie był to jednak zwykły pierścionek. Machine Gun Kelly tak go zaprojektował, że gdyby Megan przyszło do głowy kiedyś go zdjąć, zraniłaby sobie palca, a wszystko przez ciernie, które zostały zamontowane w środku.

"Obręcz jest zbudowana z cierni. Zranią ją, jeśli spróbuje ściągnąć pierścionek. Miłość to ból" - powiedział w jednym z wywiadów.

Megan Fox i Machine Gun Kelly piją nawzajem swoją krew

Wygląda na to, że mężczyzna przejawia skłonności do nietypowych zachowań, a jego ukochana podziela jego filozofię życiową. Teraz bowiem wyszło na jaw, że oboje mają wspólny rytuał, który dla wielu może być kontrowersyjny. Mianowicie... piją nawzajem własną krew!

O wszystkim opowiedziała Megan Fox w rozmowie z magazynem "Glamour". Dla gwiazdy nie jest to jednak niczym dziwnym.

"To tylko kilka kropelek. Robimy to w celach rytualnych" - wyznała.

Megan Fox zresztą, jak sama zdradziła, interesuje się kwestiami spirytualistycznymi, astrologią, metafizyką, nieobce są jej również karty tarota.

Ciekawe, czym zaskoczy w kolejnym wywiadzie...

Zobacz też:

Oliwia Bieniuk randkuje i ma Tindera! "Brakuje mi czułości i bliskości"

Wiosenna Maffashion i Roxie Węgiel, kontra Bieniuk i Nowakowska w czerni promują biżuterię. Hot or not?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Machine Gun Kelly | Megan Fox
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy