Reklama
Reklama

Mecz Polska-Szwecja. Anna Lewandowska zadała szyku. Rozenek za to w dresie! Szczęsna dziękuje mężowi!

Na Stadionie Śląskim odbył się mecz Polska-Szwecja. Na oczach 54 tysięcy kibiców reprezentacja Polski osattecznie wygrała 2:0, czym zapewniła sobie awans na mistrzostwa świata w Katarze! Bramki zdobyli Robert Lewandowski oraz Piotr Zieliński. Bohaterem spotkania był także Wojciech Szczęsny. Na stadionie nie zabrakło oczywiście kibicującej Anny Lewandowskiej. Czy to jej obecność przyniosła szczęście polskiej kadrze? A może doping Małgoni Rozenek-Majdan? Gwiazdy bowiem tłumnie emocjonowały się tego wieczora meczem...

Za nami mecz Polsk-Szwecja, który okazał się zwycięski dla naszej reprezentacji. Dzięki wygranej jedziemy na mistrzostwa w Katarze. 

Mecz budził ogromne emocje także wśród polskich celebrytów. Na stadionie pojawiła się Anna Lewandowska w modnym płaszczu. 

Polska zagra na mistrzostwach świata!

Na żywo rozgrywkę śledził także Michał Koterski. "Wygramy!!!! Wygramy!!!! Wygramy!!! Szwecję pokonamy!!!" - napisała Michał.

Z kolei Małgorzata Rozenek-Majdna wraz całą rodziną śledziła wszystko z domowej kanapy. 

"Cała rodzina kibicuje naszej Reprezentacji. Liczymy na zwycięstwo i udział w Mistrzostwach Świata" - poinformowała Gosia. 

Reklama

Podobnie zrobiła Marina Szczęsna, która po meczu zamieściła Stories z cieszącymi się piłkarzami. Pochwaliła się też pochlebnym artykułem na temat gry jej ukochanego. 

Czy to doping polskich celebrytów pomógł wygrać? 

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Julia Fox w demonicznej kreacji na Oscarach. Miała dłoń na szyi i torebkę z ludzkich włosów

Ekipa powraca z nowym produktem! Jego skład to istny koszmar!

Sarah Jessica Parker zachwyciła stylizacją! Trudno oderwać wzrok
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy