Reklama
Reklama

Mąż Wander wyjawił prawdę o stanie Bogumiły Wander. Diagnoza lekarzy jednoznaczna

Krzysztof Baranowski opowiedział w wywiadzie, w jakim stanie jest aktualnie jego ukochana żona Bogumiła Wander. Niestety, słynny żeglarz nie ma dobrych wieści dla fanów ikony TVP. Gwiazda zmaga się ze straszną chorobą, a lekarze nie mają dobrych wieści...

O tym, że  Bogumiła Wander nie jest w najlepszym stanie, w mediach pisze się od wielu miesięcy. 

Sam maż legendarnej spikerki przyznał, że żona zmaga się z okropną chorobą, na którą nie ma leku. 

"Bogusia wymaga całodobowej opieki lekarskiej i ośrodek jej to zapewnia, więc mimo że nasze mieszkanie jest i czeka na nią, wątpię, żeby wróciła... Chyba że ktoś wynajdzie lek na tę okrutną chorobę" - lamentował w "Fakcie" Baranowski. 

Baranowski przekazał najnowsze informacje o zdrowiu Bogumiły Wande

Teraz w tym samym tabloidzie opowiedział, w jakim teraz jest stanie jego ukochana żona. Niestety, nie ma dobrych wieści. 

Reklama

"Cały czas tak samo. Jest bardzo rozmowna. Zawsze tak było i pozostało, tylko teraz nie bardzo można zrozumieć, co chce powiedzieć. Lekarze nic nie mówią, prócz tego, że trudno oczekiwać zmian. Oczywiście żona jest na specyficznych lekach, ale w mojej ocenie można powiedzieć, że choroba się zatrzymała. Nie ma żadnej diagnozy, że będzie lepiej lub gorzej, po prostu trzeba czekać" - wyznał w "Fakcie" Baranowski.

Mężczyzna nie ukrywa, że pobyt żony w specjalnym ośrodku to spory wydatek. Robi więc wszystko, co tylko się da, by zarobić na opłaty.

"To spore wyzwanie dla mnie. Jeżdżę po Polsce na różne wieczory autorskie, żeby zarobić. Zastanawiam się jak zdobywać fundusze, ale to jest moja sprawa. I sam się krzątam wokół tego" - dodał gorzko. 

Przy okazji wyznał, że wydaje właśnie nową książkę, więc może z tego co nieco skapnie.

"Prawdopodobnie będzie na rynku na Boże Narodzenie. Dobrze się zapowiada, ponad 400 stron, ładne ilustracje. To będzie takie albumowe wydanie. A tytuł to „Mity mórz i oceanów”. Znajdą się w niej rzeczy związane z morzem" - wyjawił. 

Baranowski ma jeszcze jeden pomysł na biznes. Chce uruchomić "Szkołę Pod Żaglami". Na razie jednak szuka sponsorów.

Zobacz też:

Mąż Wander rozwiewa wątpliwości: Bogusia nie wróci już do domu

Krzysztof Baranowski zdruzgotany. Wierzył, że się uda

Pozbawili Harry'ego kolejnego przywileju. I to w takim momenciepomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Bogumiła Wander | Krzysztof Baranowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy